Otevřená zpověď topmodelky Karoliny Kurkové. Proč v minulosti nenafotila těhotenské fotografie?

Jsou to dva měsíce od okamžiku, kdy Karolína Kurková světu oznámila, že čeká dalšího potomka. Od té doby prostřednictvím sociálních sítí se svými obdivovateli pravidelně sdílí nejen své pocity, ale také fotografie, které dokumentují, jak v ní nový život den za dnem roste. Poměrně velké množství těchto fotografií překvapivě topmodelku zachycuje téměř v rouše Evině, nebo případně alespoň s odhaleným bříškem. Karolína teď popsala, co ji k tomu vede.

Třetí těhotenství jí dalo novou šanci

Nový přírůstek do rodiny čeká topmodelka se svým americkým manželem Archiem Drurym, který je již otcem jejich jedenáctiletého syna Tobina Jacka i pětiletého Noah Lea. Všichni společně žijí na soukromém ostrově v Miami na Floridě. Topmodelka je v souvislosti se svým třetím těhotenstvím velmi otevřená. Ve svém instagramovém příspěvku nyní objasnila, co ji k tomu vede a proč se své současné těhotenství rozhodla užít jinak než ta předchozí. V obsáhlém komentáři k fotografii, na které je zachycena pouze v dlouhé bílé sukni, popisuje, že si vždy přála co nejvíce zdokumentovat své těhotenství. Chtěla mít památku na to, jak úžasné věci ženské tělo dokáže. Bohužel k tomu ale během svých předchozích dvou těhotenství nenašla nikdy odvahu. Z tohoto důvodu ani nikdy nenafotila žádné těhotenské fotografie.

Krása v nedokonalosti

V upřímné osobní zpovědi Karolína vysvětlila své důvody. Sama se totiž narodila předčasně, a v dětství tak musela podstoupit několik operací. Především operaci k uzavření vnitřní stěny žaludku a také k opravě pupeční kýly. Jejich výsledkem ale je, že její pupík není takový, jak by si představovala. Navíc modelčino břicho z důvodu břišní operace nemá v těhotenství klasicky vyklenutý tvar. Je mnohem plošší, než je obvyklé. Topmodelka v komentáři rovněž přiznala, že během její hvězdné kariéry jí z toho důvodu na fotografiích břicho často retušovali. Všichni totiž chtěli, aby fotografie byly ve všem naprosto perfektní. To ale postupně jen přispělo k tomu, že se topmodelka za své břicho začala tak trochu stydět a nechtěla ho ukazovat. Naštěstí se ale doba podle Karolína změnila a touhu po dokonalosti nahradila touha po opravdovosti. To je také jedním z důvodů, proč se rozhodla, že své třetí těhotenství bude se světem sdílet i přes určité nedokonalosti, neboť právě v nich spočívá naše krása a jedinečnost.

Zdroj: Instagram/karolinakurkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu