Originální dárky pro přítele ke každé příležitosti

Vybrat zajímavý a jedinečný dárek není snadný úkol a koneckonců jsou to právě takové dárky, jakými chceme své blízké vždy obdarovat. Jejich mužská část může mít velkou radost z airsoftové zbraně nebo taktických doplňků. Tyto typy dárků nejsou běžné a lze mezi nimi najít velmi praktické předměty, které se budou hodit nejen pro airsoftové, vojenské nebo survival nadšence. Mohou oslovit i každého kluka, manžela či kamaráda, který je aktivní nebo často tráví čas v terénu – v práci, vykonává různé druhy řemeslných prací nebo rád relaxuje v přírodě.

Repliky zbraní pro fanoušky vojenství a historie

Airsoftová zbraň je nápad na dárek pro kluka, jehož zájmy všeobecně souvisejí s armádou. Nemusí být hned vášnivým hráčem airsoftu. Stačí, že se zajímá o modely střelných zbraní, historické souboje, armádu nebo střelbu jako takovou. Repliky imitují originály nejznámějších střelných zbraní, mezi kterými najdeme ikonické historické modely. Jejich vzhled je často tak dobře napodobený, že si je lze snadno splést s originálem. Přitom jsou ale velmi bezpečné, legální a jejich nákup nevyžaduje žádné formality. Lze z nich samozřejmě střílet – malými plastovými kuličkami.

Můžete si vybrat repliky pistolí, brokovnic, revolverů, ale i různé odstřelovací pušky. Kluk obdarovaný takovou zbraní si může zastřílet na vlastní zahradě, vzít ji na střelnici nebo airsoftovou akci. Airsoftová zbraň je tedy dárkem, který je nejen originální, ale osvědčí se i při praktickém či rekreačním využití. Dá se různě upravovat, vylepšovat, vyměňovat díly, takže bude vhodný i pro kutila. K replice si můžeme vybrat i celou sadu doplňkového příslušenství – střelivo, nabíječky a zdroje, zásobníky, hlavně nebo optiku – to vše jsou nápady na další dárky, které můžeme věnovat k mnoha nebo dokonce k velmi mnoha dalším příležitostem.

Taktické vybavení pro aktivního přítele, bratra nebo kamaráda

Předměty zahrnuté v široce chápaném taktickém vybavení mohou být také velmi zajímavým tipem na dárek. Při obtížné a nebezpečné práci se osvědčí rukavice nebo ochranné brýle. Používají je záchranáři, policisté, svářeči, mechanici a lidé, kteří se zabývají např. zpracováním dřeva. Lze je využít i při horských výletech a vycházkách do přírody. Velmi užitečná bude také vysílačka, která vám umožní komunikovat s vašimi společníky nebo záchrannou službou. Menším či větším dalekohledem by měl být vybaven v podstatě každý, protože nikdy nevíme, kdy se objeví nutnost jej použít. Podobné dárky se budou hodit nejen v terénu, ale i doma, když dojde k výpadku elektřiny, nebo na cestách, když se porouchá auto. Výše zmíněné příslušenství, stejně jako mnoho dalších užitečných věcí pro různé situace, je vhodné zabalit do taktického batohu, který je extrémně odolný, nepromokavý a bude se hodit za všech podmínek.

Jak vidíte, originální a překvapivé mohou být i praktické dárky, protože nikdo z nás nečeká, že jako dárek dostane vysílačku, svítilnu nebo protiprořezové rukavice. Samozřejmě vždy je dobré brát v úvahu potřeby toho, koho chceme obdarovat. Pokud mezi našimi návrhy vidíte zajímavý tip na dárek nebo se chcete dozvědět o dalších možnostech, navštivte web Gunfire. Najdete tam široký výběr výše uvedeného vybavení a příslušenství a ještě mnohem více.

Autor: redakce SpokojeneZeny.cz
zavřít reklamu