Ondřej Gregor Brzobohatý přichystal Taťáně k pětiletému výročí sňatku krásné překvapení!

Modelka Taťána Gregor Brzobohatá a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý poslední červnový den roku 2016 všechny překvapili svou tajnou svatbou, která se odehrála v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v pražském Strahovském klášteře. Od té doby patří mezi nejstabilnější páry českého showbusinessu a důkazem je i krásné romantické překvapení, které Ondřej pro Taťánu připravil.

Překvapení v Mikulově

Jak se totiž modelka a zakladatelka nadace Krása pomoci svěřila na svém Instagramu, pětileté výročí svatby oslabili obnovením manželského slibu. To se tentokrát nekonalo v hlavním městě, ale v jihomoravském  Mikulově. Taťána zveřejnila také několik snímků, ze kterých je patrné nejen její velké dojetí, neboť Ondřej pro ni vše připravil jako překvapení, ale také to, jak se oba milují.

Nevěsta byla stejně krásná

Zatímco před pěti lety měla Taťána krásnou sněhově bílou róbu, kterou jí ušila návrhářka Ivanu Mentlová, nyní zvolila šaty v barvě červánků od Kláry Nademlýnské. To, co oba obřady jako by spojovalo, byl věneček z květin, který měla na hlavě. V Mikulově měly květiny krásně rudou barvu stejně jako kytice. I Ondřej byl oblečen více neformálně, modrý oblek nahradila bílá košile a světlé šortky. Z fotek je též patrné, že celý obřad měl velmi osobní atmosféru.

Když je tam láska, je tam všechno

K fotografiím pak Taťána kromě poděkování těm, kteří se na přípravách podíleli, přidala jednoduchou, ale velmi výstižnou a pravdivou větu: „Když je tam láska, je tam všechno!“. Obnovení manželského slibu je v poslední době čím dál oblíbenější. Zatímco někteří ho volí stejně jako Taťána a Ondřej jako důkaz nadále trvající lásky, jiní ho využívají jako jakousi alternativu pro příbuzné a přátelé například tehdy, pokud se skutečný obřad odehrál tajně nebo v zahraničí. Mnoho párů volí obnovení slibu poté, co jejich vztah prošel nějakou těžkou zkouškou.

Zdroj: Instagram/tatianagbrzobohata

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu