Olina (37): Vyrazila jsem za kamarádkou na víkend. Takové překvapení jsem ale nečekala

Se svou kamarádkou Lindou jsem se neviděla asi rok, když mě minulé léto pozvala k sobě na víkend. Věděla jsem, že hodně změnila svůj život, ale že budu překvapená po příjezdu k ní až tolik, to jsem netušila. Taky měla pro mě zajímavý návrh, kterému jsem nemohla odolat.

Výlet na Moravu

Já bydlím celý život v Praze, zde jsem také poznala Lindu, svou dlouholetou kamarádku, která se ale po třicítce sbalila a vydala se do světa. Po několika letech se vrátila a usadila se v Brně. My s rodinou do Brna jezdíme, protože i moje tchýně tam žije, ale za kamarádkou jsem se pořád nějak nemohla dostat, nebyl nikdy čas. Až mě minulé léto k sobě na víkend pozvala a já jsem se rozhodla, že pojedu, ať se děje, co se děje. Neviděly jsme se totiž opravdu dlouho.

Hlavně, ať to se to nedozví tchýně!

O svém výletu jsem nechtěla říkat své tchýni, se kterou se opravdu nemusím. Je to typická tchýně, která by vyděsila každou manželku. Mám ji za neskutečnou semetriku a ženskou, která se neumí bavit. Navíc by mi neodpustila, že jsem celý víkend nechala tři děti na krku manželovi, jejímu milovanému synáčkovi.

Lindo, ty válíš

Když jsem konečně dorazila ke své kamarádce Lindě, nestačila jsem se divit. Z odvázané pařmenky, která kouřila dvě krabičky denně a každý víkend vymetala večírky, byla najednou usedlá žena, která se živila jen zeleninou a klíčky. Doma měla všude svíčky, pouštěla si meditační hudbu, a dokonce neměla ani televizi. Moc se mi ale líbila její proměna, byla pořád svá, jen prostě úplně změnila svůj životní styl, který si osvojila při cestách po zahraničí. Opravdu zaválela – a mě tím naprosto dostala.

Nevadí, když se svléknu?

Linda mi uvařila výborný čaj, popovídaly jsme si, a pak si stoupla a zcela bezprostředně se mě zeptala, zda by mi nevadilo, kdyby se svlékla, protože jí je horko – a ona doma oblečená vůbec nechodí. Stala se z ní totiž také nudistka! Trošku jsem koukala a ona si toho všimla, ale pořád jsme byly u ní doma a nechtěla jsem jí to zakazovat.

Asi ale pochopila, že mi to je lehce proti srsti, a tak dostala jiný nápad. Chtěla mě vzít na jejich nudistickou pláž k přehradě. To jsem ale už odmítnout nemohla, vždycky mě to docela lákalo, koupání jen tak je přece zdravé, pamatovala jsem si z filmu Slunce, seno, erotika.

Co tady děláte?

Bylo krásné počasí, a tak jsme vyrazily k vodě. No přiznám se, že jakmile jsem na místo dorazila, začala jsem být docela nervózní. Ale Linda mě inspirovala, a tak jsem to taky zkusila a svlékla se. Chvíli jsme se slunily a pak vyrazily k vodě, po cestě jsem ale potkala tu poslední osobu, kterou bych na takovém místě čekala. Svou tchýni! Na ten její pohled nikdy nezapomenu a myslím, že ona na ten můj také ne. Koukaly jsme na sebe a obě na sebe vyhrkly, co tady děláte?

Bylo to vážně trapné, potkala jsem svou tchýni úplně nahou, navíc jsem odhalila její tajnou zálibu, a hlavně jsem v Brně vůbec neměla být. Vyřešila to vzájemná dohoda, že jsme se vlastně neviděly a už jsme o tom nikdy nemluvily. Taky jsem nechtěla, aby manžel věděl, že jsem se producírovala nahá po nudapláži, že.

Každopádně jsem ale měla po zábavě, pohled na nahou tchýni mi ji totálně zkazil.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu