Nikola (18): Vyspala jsem se se svým bratrancem. Zakázané ovoce chutná nejvíce

Ke svému bratranci Davidovi jsem měla blízko od malička. Když jsme se scházeli s mou a jeho sestrou pravidelně u babičky, vždycky jsme byli my dva proti našim sourozencům. Byl mi oporou i před mou starší sestrou a nezkazil žádnou srandu.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Skvělé dětství

Jako malí jsme se měli báječně. Táta nás každou neděli brával k babičce, kde bydleli moje sestřenice a bratranec. Byla to příjemná změna, dostat se z města na vesnici, kde máme mnohem více volnosti. Často jsem vymyslela něco, co bylo za hranou, a bratranec mě v tom podržel. Tajně jsme sbírali vajíčka a schovávali je pod rozpálenou střechu, aby z nich byly potom pukavci, které jsme házeli o stěnu hospodářské budovy. Když se vajíčka rozletěla, udělala ránu a šel cítit strašný puch. To se nám dvěma s Davidem líbilo, zatímco sestry kroutily hlavami.

Čas nešel zastavit, a tak jsme jednou zjistili, že už nás staré hry tak úplně nebaví. David si mě začal všímat, a vždycky se ke mně choval hezky. Pořád jsme byli my dva proti našim sourozencům. Na společných výletech jsem se nemusela o nic starat, David všechno vyjednal, zařídil i donesl. Byl zkrátka skvělý a šlo vidět, že se mu líbím. Bylo ale jasné, že jsme rodina, a proto máme něco dalšího zakázané.

Společný výlet

Jednou nás napadlo, že bychom mohli zajet na výlet na kolech. Měli jsme to domluveno jako sjezd bratranců a sestřenic, protože v době dospívání už jsme se neviděli každou neděli u babičky. Těšila jsem se, že se zase všichni uvidíme. Nakonec ale moje sestra onemocněla a jeho sestře ten víkend taky nebylo dobře. Nevadí.

Rozhodli jsme se, že se na známá místa vypravíme sami. Byl to super letní víkend, kdy jsme chytali ryby a koupali se u přehrady. David byl skvělý rybář. Večer jsme opékali buřty na ohni. Byla tam docela zima, tak jsem ho požádala, aby si sednul blíž. Měli jsme s sebou trochu vína, tak jsme se rychle zahřáli a víno nám taky dodalo odvahu a dobrou náladu.

Povídali jsme si o vztazích a on mi popisoval svou bývalou holku. Nakonec mi řekl, že stejně žádná holka nemůže být tak skvělá, jako já. A proto že si nemůže najít nějakou super holku. Protože se mi žádná nevyrovná. Byla jsem z toho pořádně zmatená, ale v podstatě jsem to měla stejně. Kluci, co jsem s nimi chodila, se ke mně nikdy nechovali tak ohleduplně, jako on. A to už ho znám od dětství. Zjistili jsme, že jsme do sebe zamilovaní.

Zakázaná láska

Věděli jsme, že je to naprosto nereálné, abychom spolu chodili. Vztah s rodinným příslušníkem je naprosté tabu. Věděli jsme to. Věděli, no. Jenže jeho objetí bylo tak úžasně hřejivé a plné něhy. Začali jsme se líbat. Pak jsme se na chvíli zarazili, protože nám došlo, že to, co děláme, je zakázané. Dívali jsme se na oblohu plnou hvězd a ani jeden z nás nic neříkal. Nikdo se neomluvil, nikdo se nesnažil to zahrát do autu. Jen tak jsme seděli a hleděli na hvězdy a do ohně.

Pak se to prostě stalo. Začali jsme se vášnivě líbat a nemohli jsme se od sebe odtrhnout. Všechna ta léta, kdy jsme na sebe nemohli ani sáhnout, všechny ty pohledy a souznění, to všechno tam s námi bylo. Byli jsme to my dva, sestřenice a bratranec, kteří spolu nesmějí být. Ale kdo nám může lásku zakazovat? Kdo na to má právo? Kdo kdy řekl, že se nesmíme ani políbit. Líbal mě vášnivě na rtech, a potom přešel ke krku. Cítila jsem, jak mnou projela vlna vášně a touhy. Už jsme se přestali bránit svým pocitům a naprosto jsme podlehli naší touze. Vnikl do mě. Nikdy dřív jsem tak silný pocit vášně nezažila.

Prožíváte podobné životní útrapy jako Nikola a rádi byste se s nimi svěřili? Napište nám na email [email protected].

Víkend ve víru vášně

Milovali jsme se celý víkend. V podstatě se náš výlet změnil v nekonečný vír vášně. Nemohli jsme se jeden od druhého hnout. Bylo ale jasné, že víkend brzy skončí, a my budeme muset zase předstírat, že jsme jen pouzí rodinní příslušníci. Blížila se chvíle, kdy jsme se měli u našeho domu rozloučit. Věděli jsme, že už na sebe nesmíme sáhnout, aby nás někdo neviděl. Řekl mi jen do ucha: „Nikdy na to nezapomenu!“ A podíval se na mě tím jeho sladkým pohledem plným něhy.

Agáta z Brna (21): Spím s dědou (62) své kamarádky. Když na to přišla, ztropila mi scénu. Co se dělo dál, to Alice nikdy nepřekousla.

Od té doby se snažíme jeden druhému vyhýbat. Na rodinných sešlostech se raději bavíme s někým jiným. Spousta lidí se mě ptala, co jsme si udělali, když jsme předtím byli tak rádi spolu. Tajemství držím a nikdy jej neprozradím.

Autor: Lenka Svobodová
zavřít reklamu