Nikol Štíbrová v šoku: Syn by chtěl místo sourozence radši psa!

Rok 2020 byl pro influencerku a herečku Nikol Štíbrovou plný změn a překvapení. Staví dům, se svým partnerem Petrem Leitgebem čeká miminko a společně oznámili zasnoubení. Jak Nikol uvedla, rozhodli se udělat si rok 2020 hezký. Influencerka má z předchozího vztahu tříletého syna Mathiase, pro jejího přítele se bude jednat o prvního potomka. Zatímco nastávající rodiče září štěstím, zdá se, že malý Mathias je z toho, že bude mít za pár měsíců sestřičku či bratříčka, nadšený o něco méně.

Děti jsou radost, ale…

Jako správná influencerka se Nikol o většinu událostí, které se odehrávají v jejím životě, pravidelně dělí se svými příznivci prostřednictvím sociálních sítí. Stejně tomu bylo i tento týden, kdy Nikol zveřejnila fotku svého syna s malým pejskem. Z Mathiase na fotce přímo čiší radost, což Nikol blíže vysvětlila v komentáři k příspěvku přepisem rozhovoru, který s Mathiasem v okamžik pořízení snímku vedla. Syn by byl totiž mnohem raději, kdyby nosila v břiše pejska, na což Nikol reagovala svým pověstným ironickým humorem, že by se jí to v porodnici asi špatně vysvětlovalo.

Rok plný převratných změn

Nedá se tedy nic dělat a Mathias se bude muset v červnu spokojit s malým bratříčkem či sestřičkou. A to zdaleka nebude jediná změna, kterou influencerka na rok 2021 chystá. Na řadu by totiž mělo přijít i stěhování do nového domu nedaleko Prahy a samozřejmě také svatba. Na změny bude tento rok bohatý pro celé populární trio 3 v 1, které Nikol již několik let tvoří společně se svými kamarádkami herečkou Veronikou Arichtevou a zpěvačkou Martinou Pártlovou. Vypadá to na malý babyboom, kromě Nikol totiž těhotenství oznámila i Martina. Z 3 v 1 se tak brzy stane 7 v 1, neboť prvorozeného syna loni v září porodila i Veronika Arichteva. Nikol ale bude mít před svými kolegyněmi malý náskok, o jednoho potomka více.

Zdroje: Instagram/stibrovicnikolka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu