Nikol Leitgeb vzala děti na hory aneb jak vypadá peklo

Sníh sice v uplynulých dnech alespoň trochu padal na většině republiky, ale za tou pravou zimní atmosférou je i tak lepší vyrazit na hory. Dopřát staršímu synovi pravé zimní radovánky a mladšímu krásné první seznámení se sněhem se rozhodla i herečka a influencerka Nikol Leitgeb. S manželem Petrem a synky tak vyrazili do Pece pod Sněžkou. Ale kdo má či měl dvě malé děti, ví, že i zdánlivě obyčejné a jednoduché věci, jako je balení, cesta, ubytování či příprava na procházku, jsou najednou mnohem komplikovanější a trvají několikanásobně déle, než tomu bylo, když jsme byli bezdětní.

Nekonečné přípravy

Nikol se o jejich zážitky z první rodinné zimní cesty na hory následně podělila se svými příznivci na Instagramu. „Tři hodiny balení, tři hodiny cesty, ubytování a další nekonečná hodina vypravování se ven. A když už se konečně ocitneme na sněhu, a všichni mají ty správný kalhoty, boty, svetry, čepice, šály, rukavice a flašky s mlíkem, Radovan si vzpomene, že si ještě musí odskočit. Takhle nějak vypadá peklo, špitne Petr s oroseným čelem.“ Radovan je přezdívka čtyřletého syna Mathiase, kterou mu dala podle animovaných pohádek Radovanovy radovánky, ve kterých chlapec jménem Bohuslav dostane přezdívku Radovan, protože se stále směje a raduje, což pro Mathiase též platí.

Věta, kterou zná mnoho maminek

Vtipný komentář Nikol doplnila rodinnou fotografií, pravděpodobně ze zmíněné procházky, na kterou i přes husté sněžení nakonec opravdu vyrazili. S tím, že takto to s malými dětmi opravdu funguje, se následně ztotožnila i řada fanynek Nikol, které popisovaly naprosto stejné zkušenosti s tím, že děti snad mají zvláštní talent na to, aby se jim chtělo na toaletu vždy v nejméně vhodnou dobu. Některé obdivovatelky též oceňovaly statečnost Petra, neboť někteří tatínkové podobné výpravy zásadně odmítají anebo se jich aktivně neúčastní.

Zdroj: Instagram/stibrovicnikolka

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu