Nevíte, kam vyrazit s dětmi? Inspirujte se u Romana Vojtka!

Prázdniny se pomalu jistě rozjíždějí, a nejedni rodiče tak možná právě přemýšlejí, kde, jak a čím své ratolesti nejlépe zabavit. S nejrůznějšími inspiracemi na výlety vám mohou pomoci i české celebrity. Řada z nich je totiž též rodiči a řeší podobné starosti. Herec Roman Vojtek teď například na svém instagramovém profilu zveřejnil originální fotografie, které když vaše děti uvidí, budou je hned chtít taky.

Svět optických klamů a iluzí

Roman totiž se svými dětmi vyrazil do muzea iluzí. Jak je ze snímků není patrné, ale kromě manželky Petry a  několikaměsíčního syna Nathaniela, s sebou Roman vzal také starší děti Editu a Benedikta, které má z předchozího manželství. Série fotografií ukazuje nejrůznější optické iluze a triky, kterých je muzeum plné. Díky nim se návštěvnici mohou proměnit v obry i trpaslíky, nechat se podobně jako Roman s manželkou vystřelit z děla, levitovat ve vzduchu či se rozdělit napůl.

Zážitek pro děti i jejich rodiče

Jak Roman v komentáři napsal, návštěva muzea je skvělým zážitkem nejen pro malé děti, ale i dospívající, kteří originálními snímky mohou zaujmout na sociálních sítích. Expozice je ale zážitkem i pro dospělé. Ti se nejen jako mávnutím kouzelného proutku vrátí do dětství, ale zároveň přemýšlejí, jak jsou některé triky vůbec možné. Vzhledem k tomu, že muzeum vytvořil iluzionista a kouzelník Pavel Kožíšek, není odhalení všech klamů a principům, které jsou u jednotlivých exponátů využity, snadné.

Kam vyrazí příště?

Romanův příspěvek zaujal i velké množství jeho fanoušků, kteří obdivovali nejen působivé fotky, ale rovněž chválili jeho nápad, jak si užít čas s dětmi nevšedním a zajímavým způsobem. Mnohé herec inspiroval natolik, že hned dodali, že se tam brzy určitě vypraví. Kromě toho Roman prozradil, že výletů s dětmi plánuje v následujících dnech více, takže o další inspiraci jistě nebude nouze.

Zdroj: Instagram/ roman.vojtek

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu