Nevíte, kam vyrazit o víkendu na výlet? Inspirujte se u Moniky Leové!

Monika Leová již sice pomalu odpočítává dny do porodu svého prvního potomka, nicméně ani to jí nebrání v tom, aby společně se svým manželem vyrazila na výlet. Po sérii profesionálních těhotenských snímků, které moderátorka a modelka nedávno zveřejnila na svém instagramovém profilu, tak teď přibyl snímek zcela jiný.

Dřina, která se vyplatila

Zimní fotografie ji zachycuje na rozhledně Císařský kámen. Ta se nachází přibližně v polovině cesty mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou. I když se na snímku Monika směje, v komentáři přiznala, že cesta nahoru nebyla úplně snadná. Občas už jí totiž kvůli pokročilému těhotenství trochu dochází dech. Nicméně dodala, že veškerá námaha stála za to. Monika si totiž k návštěvě vybrala dobu, kdy zapadá sluníčko a západ slunce pak celou rozhlednu zahalil do specifického světla i atmosféry. Kromě toho se mohla samozřejmě kochat i nádherným výhledem do okolí. Z rozhledny se totiž za hezkého počasí naskýtá výhled nejen na nedaleký Liberec a Jablonec nad Nisou, ale také na majestátní hory Ještěd a Sněžka, zříceninu hradu Trosky či hrad Bezděz.

Moderátorku čeká velké stěhování

Monika čeká svého prvního potomka s manželem Martinem Košínem. Moderátorka je nyní v osmém měsíci, miminko by se tak mělo narodit někdy na začátku dubna. Před časem moderátorka prozradila, že to bude holčička. Původně měl pár v plánu před porodem stihnout ještě stěhování. V současné době sice žijí v Praze, ale Moniku to táhne za rodinou do východních Čech. Rozhodli se tedy, že si přestaví patro v domě u Moničiny babičky. S malým dítětem tam ocení nejen blízkost rodiny, která jim v případě potřeby může pomoci, ale také více prostoru a volnosti. Vzhledem k tomu, že Monika od jara kvůli strukturálním změnám již nemoderuje televizní zpravodajství, nebude problémem ani větší vzdálenost od Prahy.

Zdroj: Instagram/leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu