Neuvěříte tomu, na čem se vydala Lucie Křížková pro syna do školy!

Lucii Křížkovou si i dnes mnoho lidí pamatuje ještě pod rodným jménem Lucie Váchová, se kterým v roce 2003 vyhrála soutěž Miss České republiky. Vítězství jí otevřelo cestu k modelingu, kterému se několik let věnovala. Později začala také s moderováním, nejprve zpráv o počasí, v současné době uvádí pořad Sama doma.  Roky tvořila dvojici s legendární hlasatelkou Stáňou Lekešovou, od loňského roku je její partnerkou sportovní moderátorka Barbora Černošková. O Lucii je známo, že miluje nejrůznější sportovní aktivity, sama se mnoho let aktivně věnovala sportovní gymnastice.

Princezna Koloběžka

Dokladem její vášně pro jakoukoli formu pohybu je i poslední snímek, který zveřejnila na svém instagramovém profilu. Je na něm zachycena při jízdě na koloběžce. Ve sportovním oblečení vypadá velmi mladistvě a stylově, přestože, jak se v komentáři s humorem svěřila, skutečnost byla trochu jiná. Lucie se totiž vydala na koloběžce pro svého syna Davida do školy. Koloběžka byla jeho, což bylo na první pohled patrné. Jak moderátorka vtipně uvedla, zaujalo to především teenagery, které cestou potkala. Výsledný dojem v jejich očích ještě následně pokazil pád způsobený najetím do bahna. Svůj příspěvek tak Lucie zakončila slovy, že fotka, kterou zveřejnila, není zcela pravdivá. Byla totiž pořízena až odpoledne, když s dětmi vyrazila ven a v klidu zapózovala. Předchozí realita byla ale o poznání jiná.

Ve zdravém těle zdravý duch

Jak je vidět z mnoha příspěvků na sociálních sítích, Lucie je velmi milující a aktivní maminka. S manželem jachtařem Davidem Křížkem mají kromě osmiletého syna Davida ještě čtyřletou dceru Lolu. Kromě sdílení rodinných příspěvků moderátorka také často dokumentuje další aktivitu, které propadla. Již nějaký čas na jejím Instagramu najdeme fotky, které ji zachycují při otužování. Této vášni napomáhá i to, že Lucie s manželem vlastní apartmán na Lipně. V současné době ji tak můžete často potkat, jak se koupe v zamrzlé přehradě či chodí bosa po sněhu. Kromě odvahy mnoho Lucčiných fanynek obdivuje také její štíhlou postavu, kterou si díky pravidelnému cviční a zdravému jídelníčku moderátorka již roky drží. Někteří jsou dokonce toho názoru, že má v současné době lepší postavu, než když se před osmnácti lety vyhrála soutěž krásy.

Zdroj: Instagram/lucie_krizkova

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT