Neuvěříte tomu, kde si nejraději hraje malý syn Venduly Pizingerové?

Často se říká, že dětská představivost a vynalézavost nezná mezí. Není proto překvapením, že si obvykle mnohem lépe než s nejmodernějšími hračkami vyhrají s obyčejnými věcmi, které vlastně hračkami vůbec nejsou. Důkazem je i rok a půl starý synek Venduly Pizingerové, jeho nejoblíbenějším místem na hraní je v současné době koupelna, konkrétně tedy bidet.

První větší úraz

Před časem Vendula Pizingerová na svém instagramovém profilu zveřejnila snímek syna Pepíčka se sádrou na noze. V komentáři k příspěvku přiznala, že to, jak si Pepíček nožku v nártu vlastně zlomil, nevědí. Jednou z možností je, že vzhledem k tomu, že je neustále v pohybu, špatně šlápnul. Další variantou pak je, že si úraz přivodil při kopání do míče.

To, že něco není v pořádku, si rodiče uvědomili až tehdy, když si všimli, že synek trochu kulhá. O to větší bylo potom překvapení, když rentgenový snímek prozradil, že důvodem je zlomenina. Zatímco maminka byla ze synkovy sádry trochu znepokojená, tatínek ho po příchodu domů pochválil, neboť zlomeniny jsou prý jednou z věcí, které dělají „chlapa chlapem“.

Statečný i vynalézavý

Jak se ale zdá, Pepíček si na sádru rychle zvykl. I když nemůže běhat tak jako dřív, neboť by měl být v klidu a na nohu by neměl v ideálním případě tři týdny vůbec stoupat, našel si okamžitě další možnosti na hraní. Přemístil se do místnosti, která malé děti obecně velmi láká – do koupelny. I se sádrou na noze totiž dokáže vlézt do bidetu, do kterého se s úsměvem na rtech usadí, a hraje si v něm s ruličkami toaletního papíru.

Vendulini příznivci ve svých komentářích chválili nejen Pepíčkovu vynalézavost, ale s humorem upozorňovali též na to, že se vidí, že ho rodiče vedou k čistotě. Další se svěřovali s neobvyklými hračkami a místy na hraní svých vlastních ratolestí. Uvidíme, čím Pepíček své rodiče překvapí, až mu sádru za pár dní sundají a bude opět moci dovádět naplno.

Zdroj: Instagram/vendulapizingerova, www.lifee.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu