Neuvěříte, s kým se Jana Plodková v Thajsku koupala

Herečka Jana Plodková strávila společně se svým kolegou Jiřím Langmajerem a filmovým štábem celý listopad v exotickém Thajsku. Důvodem bylo natáčení romantické komedie s názvem Ostrov. Během celého měsíce se Jana se svými příznivci dělila prostřednictvím Instagramu o rozmanité zážitky a nádherné fotografie z pohádkového prostředí. Jedny z nejpůsobivějších snímků si nechala až na konec, po svém návratu domů, i když se paradoxně jednalo o jeden z prvních a zároveň nejkrásnějších zážitků.

Jen sloni, bahno a voda

Jak se Jana v posledním komentáři svěřila, po příjezdu do Thajska měl štáb jeden den volna. Ten se herečka rozhodla využít nikoli na aklimatizaci či seznámení se s místním prostředím, ale na slony. Sloni jsou v Thajsku velmi oblíbenými zvířaty, která místní využívají mnoha různými způsoby, samozřejmě i v turistickém ruchu. Jana se ale rozhodla den se slony strávit ne zcela všedním a velmi jedinečným způsobem. Společnou koupelí a mytím. Z naprosto jedinečného zážitku nyní na svém instagramovém profilu zveřejnila několik úžasných fotografií, které její společné okamžiky s těmito majestátními živočichy zachycují. Nad nádhernými snímky se tají dech a mnoho fanynek Janě psalo, že jí neopakovatelný zážitek nejen velmi přeje, ale také trochu závidí.

Kdy se nového filmu dočkáme?

Jana slony miluje, setkala se s nimi nejen v rámci safari v Africe, ale před několika lety dostala k narozeninám dárek, díky němuž se na den stala v pražské zoo jejich ošetřovatelkou. Snímek Ostrov pochází z pera scénáristy a režiséra Rudolfa Havlíka, se kterým Jana i Jiří v minulosti již několikrát spolupracovali, například ve filmu Bábovky. Natáčení probíhalo v Thajsku, neboť právě na zdejším opuštěném ostrově se odehrává většina děje filmu. Konkrétně zde při návratu z dovolené ztroskotají manželé, jejichž manželství se právě nachází v poměrně velké krizi. Snímek by měli diváci vidět v kinech pravděpodobně na podzim příštího roku.

Zdroj: Instagram/janaplodkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu