Neuvěříte, jak Jana Bernášková reagovala na dárek k narozeninám od svého manžela!

Herečka Jana Bernášková před několika málo dny oslavila kulaté narozeniny. I když by to krásné a sympatické herečce nikdo nehádal, začínalo číslo na jejím dortu již čtyřkou. V den svých narozenin herečka na svém Instagramu zveřejnila několik narozeninových fotografií. Teď přidala i video, které odhaluje další dárek, který podle reakce rozhodně nečekala.

Překvapení!

Zatímco fotografie zachycovaly Janu v záplavě květin, s dortem či v objetí manžela. Video ukazuje hereččinu autentickou reakci na nečekaný dárek, který od milujícího manžela ke svým kulatinám dostala. Herečka totiž při pohledu na velkou čtvrtku s několika obrázky a nápisem Maledivy propukla současně ve smích i pláč. Byla z dárku tak dojatá, že nebyla schopná ani mluvit. Sama Jana to ve svém komentáři následně označila za naprostou hysterii a bláznovství. Je vidět, že manžel, scénárista Rudolf Merkner, se dárkem opravdu trefil do černého. Další dárkem, kterým manželku rovněž rozplakal, bylo i dvacetiminutové video, které obsahovalo nejrůznější vzkazy a přání k narozeninám od rodiny a přátel.

Z herečky spisovatelkou

Zatím není sice jasné, kdy Jana na dovolenou do pohádkového ráje vyrazí, ale jisté je, že se tak připojí k velkému množství dalších českých celebrit, které tyto kouzelné ostrovy s nádherným mořem a plážemi v poslední době navštívily. S manželem se Jana seznámila před více než deseti lety během natáčení seriálu Vyprávěj. Společně mají sedmiletého syna Theodora, Jana má poté z předchozího vztahu ještě dceru Justýnu. Mimochodem z herečky se díky koronaviru stala tak trochu i spisovatelka. Na jaře v době první vlny karantény napsala knihu s názvem Jak přežít svého muže, která se během krátké doby stala bestsellerem. V současné době tak pracuje na jejím pokračování. Jak je vidět, ví o čem píše, neboť její manželství je velmi spokojené.

Zdroj: Instagram: jana_bernaskova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu