Neskutečné souznění Vojty a Tatiany Dykových v novém videoklipu je důkazem jejich lásky a opravdovosti

Vojtěch Dyk a Tatiana Vilhelmová. Když se před více než deseti lety mladý nadějný hudebník a herec a jedna z nejznámějších hereček své generace dali dohromady, našlo se poměrně hodně lidí, kteří jejich vztahu nedávali mnoho šancí. O tom, jak moc se mýlili, svědčí i Vojtěchova píseň s názvem You Don’t Know Who I Am, ke které včera, v den svatého Valentýna, zveřejnil zbrusu nový videoklip.

Balzám pro duši

Anglicky zpívaná píseň je z Vojtova posledního alba D.Y.K, které spatřilo světlo světa na konci roku 2019. Videoklip k jedné z jeho stěžejních písní byl ale realizován až nyní. V komentáři se hudebník svým příznivcům svěřil, že nový klip a píseň jsou vlastně jeho vyjádřením lásky. Z tohoto důvodu tak kromě něj ve videoklipu účinkuje právě jeho manželka Tatiana, protože tato píseň je tak trochu o ní a zároveň pro ni. Videoklip se odehrává v létě na louce uprostřed krásné přírody a následně také v typické venkovské chalupě. Píseň s videoklipem jsou velmi osobitým uměleckým dílem plným lásky, opravdovosti a něhy. Hudba a slova, například „When I look into your eyes, I see dreams that haven´t seen the light of day“ nebo „ When I look at you I smile and think of you and all the love that we once shared“, se dokonale spojují s výrazovým tancem manželského páru.

Za videoklipem nestojí jeden, ale hned dva manželské páry

Dvojice společně tančí bosa na louce a později ve venkovské kuchyni v naprosté symbióze tak, jako společně tančí i životem. Vojtěch a Tatiana se sblížili při spolupráci na divadelní hře Bláznivý Petříček. V roce 2013 se páru narodil syn Alois a od května roku 2019 jsou manželé. Po svatbě herečka mnoho fanoušků překvapila tím, že přestala používat své rodné příjmení Vilhelmová a naopak začala používat příjmení svého manžela. Tatiana má kromě Aloise ještě dva starší syny, Františka a Cyrila, z prvního manželství. Kromě nového videoklipu si pár společně zahrál již mnohokrát také ve filmu či v divadle. Od března byste je měli mít možnost vidět také v Divadle Ungelt v novém představení s názvem Slepice na zádech. Mimochodem Vojtěch a Tatiana nejsou jediným manželským párem, který se na vzniku videoklipu podílel. Jeho režisérem je totiž Jan Malíř a kamery se ujala jeho manželka Olga Špátová-Malířová, která na sebe v poslední době upozornila zejména dokumentem o Karlu Gottovi.

Zdroj:Instagram/vojtechdyk_bsideband

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu