Nejšťastnější dítě pod sluncem aneb Monika Leová vzala malou dcerku ven v dešti

Často se říká, že malým dětem stačí ke štěstí málo a že největší radost často mají ze zcela obyčejných věcí. Roční dcerka moderátorky Moniky Leové je toho více než skvělým příkladem. Video, které její maminka zveřejnila na svém instagramovém profilu, zachycuje její nefalšovanou radost z obyčejné louže, na kterou náhodou narazila během procházky.

Holka do nepohody

Letní teploty posledních dní na konci minulého týdne na některých místech vystřídal déšť, ale to malé Mie rozhodně nevadilo. Oblečená v krásné žluté kombinézce, žlutých botkách a růžovém kloboučku vyrazila s maminkou na procházku i za nepřízně počasí. Vůbec jí nevadilo, že drobně prší, a radost se ještě znásobila v okamžiku, kdy objevila na chodníku malou louži.

Láska na první pohled

Možná i vy si ze svého dětství nebo z dětství svých dětí či vnoučat pamatujete, jakou radostí a zábavou obyčejná louže může být. Malá Mia vyzkoušela snad úplně všechno. V kaluži se procházela, skákala, seděla, tleskala mokrýma ručičkama a nakonec ji i ochutnala. Maminka oblečená ve stejné svítivě žluté barvě se jí sice občas pokoušela některé aktivity rozmluvit, ale marně. Nakonec to vzdala a společně s dcerkou si užívala její radost. Roztomilé video Monika komentovala jen velmi stručně: „Je mi jasný, že jsem si zadělala na problém.“ S velkou pravděpodobností totiž bude Mia svou maminku přemlouvat k procházce pokaždé, když začne pršet.

Dovádění v kalužích k dětství patří

Nefalšovaná dětská radost samozřejmě nenechala „chladnými“ Moničiny fanoušky, přičemž mnozí z nich rovněž přiznávali, že jejich děti loužím nedokáží odolat podobným způsobem jako Mia a že hraní v kalužích prostě k dětství patří. Malá Mia na videu kromě svých „hrátek v louži“ předvedla i to, jak krásně už sama chodí, a při úsměvech od ucha k uchu, o které nebyla nouze, ukázala též zoubky jako perličky.

Zdroj: leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu