Nejnovější „kousky“ starých známých celebrit.

Zajímá vás, co dělají v létě (a nejen v létě) některé ze známých a slavných? Pár informací z jejich života jsme pro vás na prázdniny vybrali.

Heidi Klum – nikdo o svatbě nevěděl

Topmodelka Heidi Klum (46) opravdu pečlivě zapracovala na utajení svatby. Její třetí svatba a nezbytné „ano“ byly tentokrát určeny mladíčkovi z kapely Tokio Hotel. V únoru se provdala za Toma Kaulitze (29), informace o sňatku se ale až teď dostávají na veřejnost. Zamilovaná dvojice do toho „praštila“ hned po pár měsících randění.

Miminko na procházce

Mimčo na procházce není nic neobvyklého, pokud ale nejde o miminko z královské rodiny. Malý Archie a jeho maminka Meghan (37) se zúčastnili společenské události, a Archie se tak poprvé objevil na veřejnosti. Jednalo se o charitativní utkání v pólu, jehož se účastnili i členové britské královské rodiny. V utkání proti sobě stanuli princové Harry a William, a to si vévodkyně i malý chlapeček prostě nemohli nechat ujít.

Opravdu netradiční póza

Gymnastka Katelyn Ohashi (22) se na ESPY Awards uvedla trochu jinak než ostatní. Kdo umí, ten umí, a tak Katelyn zapózovala na rukou.

Čím starší, tím provokativnější

Zpěvačka Jennifer Lopez (50) na svůj koncert zvolila několik pěkně odvážných kostýmků. Může si to dovolit, její postava vypadala jako u čerstvé dvacátnice.

Nakonec slavil, ale bez úsměvu

Známý český herec a dabér Jiří Krampol oslavil své 81. narozeniny v neveselém duchu. Ten, kdo úspěšně propůjčil hlas Belmondovi a byl hvězdou mnoha komedií, má starost o svou ženu Hanu (57). Hana má, bohužel, nejen fyzické, ale též psychické obtíže.

Oživlá vzpomínka na „Kena“

Určitě znáte parťáka krásné Barbie Kena. Jonathan Dylan (30) z Vancouveru, který chce být lidskou kopií Kena, podstupuje už od roku 2015 chirurgické operace, které ho mají k vysněné podobě přiblížit. Za „vylepšení“ zatím zaplatil 500.000 Kč, a to zdaleka není konec. Dobře utracené peníze, že?

Někdo „zlobí“, jiný investuje, možností, jak se dostat do hledáčku médií je dost.

Autor: Vlastimil V.

#kvíz 1 / 1 | Za koho se provdala modelka Heidi Klum?

Za koho se provdala modelka Heidi Klum?

ZAVŘÍT