Nejnovější „kousky“ starých známých celebrit.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SpokojeneŽeny.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zajímá vás, co dělají v létě (a nejen v létě) některé ze známých a slavných? Pár informací z jejich života jsme pro vás na prázdniny vybrali.


Heidi Klum – nikdo o svatbě nevěděl

Topmodelka Heidi Klum (46) opravdu pečlivě zapracovala na utajení svatby. Její třetí svatba a nezbytné „ano“ byly tentokrát určeny mladíčkovi z kapely Tokio Hotel. V únoru se provdala za Toma Kaulitze (29), informace o sňatku se ale až teď dostávají na veřejnost. Zamilovaná dvojice do toho „praštila“ hned po pár měsících randění.

Miminko na procházce

Mimčo na procházce není nic neobvyklého, pokud ale nejde o miminko z královské rodiny. Malý Archie a jeho maminka Meghan (37) se zúčastnili společenské události, a Archie se tak poprvé objevil na veřejnosti. Jednalo se o charitativní utkání v pólu, jehož se účastnili i členové britské královské rodiny. V utkání proti sobě stanuli princové Harry a William, a to si vévodkyně i malý chlapeček prostě nemohli nechat ujít.

Opravdu netradiční póza

Gymnastka Katelyn Ohashi (22) se na ESPY Awards uvedla trochu jinak než ostatní. Kdo umí, ten umí, a tak Katelyn zapózovala na rukou.

Čím starší, tím provokativnější

Zpěvačka Jennifer Lopez (50) na svůj koncert zvolila několik pěkně odvážných kostýmků. Může si to dovolit, její postava vypadala jako u čerstvé dvacátnice.

Nakonec slavil, ale bez úsměvu

Známý český herec a dabér Jiří Krampol oslavil své 81. narozeniny v neveselém duchu. Ten, kdo úspěšně propůjčil hlas Belmondovi a byl hvězdou mnoha komedií, má starost o svou ženu Hanu (57). Hana má, bohužel, nejen fyzické, ale též psychické obtíže.

Oživlá vzpomínka na „Kena“

Určitě znáte parťáka krásné Barbie Kena. Jonathan Dylan (30) z Vancouveru, který chce být lidskou kopií Kena, podstupuje už od roku 2015 chirurgické operace, které ho mají k vysněné podobě přiblížit. Za „vylepšení“ zatím zaplatil 500.000 Kč, a to zdaleka není konec. Dobře utracené peníze, že?

Někdo „zlobí“, jiný investuje, možností, jak se dostat do hledáčku médií je dost.

Autor: Vlastimil V.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín SpokojeneŽeny.cz na hlavní stránku Seznam.cz

#kvíz 1 / 1 | Za koho se provdala modelka Heidi Klum?

Za koho se provdala modelka Heidi Klum?

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.