Nedávno oslavila první narozeniny a už má svůj vlastní pokojíček. Jak ho maminka Markéta Konvičková zařídila?

Malá dcerka zpěvačky Markéty Konvičkové Amálka teprve před několika málo týdny oslavila své první narozeniny, ale už se v jejím životě objevilo další poprvé. První dětský pokojíček. Z fotografií, které zpěvačka zveřejnila na Instagramu, je vidět, že maminka jí ho zařídila v příjemných pastelových barvách, především holčičí starorůžové.

Růžové království pro malou princeznu

Různé odstíny růžové a bílá jsou ostatně pravděpodobně Amálčinými oblíbenými barvami, neboť i dekorace na nedávné Amálčině oslavě narozenin byly právě v těchto barvách. V pokojíčku má Amálka všechno, co potřebuje. Kromě krásné bílé dětské postýlky s růžovým baldachýnem se v něm nachází i bílá komoda, jejíž součástí je přebalovací pult, malé křesílko či věšák na oblečení. Jak se zpěvačka svěřila v komentáři, nábytek pochází od české firmy.

Sofistikovaná houpačka

Amálka si podle maminky oblíbila zejména speciální houpačku 5v1. Jedná se houpačku, která byla navržena tak, aby podporovala správný motorický vývoj dětí. Rozmanitým přetáčením se z houpačky snadno a rychle stane prolézačka, skluzavka, sedačka nebo skrýš. Navíc se dá funkčně propojit i s ostatním vybavením pro děti, které firma nabízí. Dětský pokojíček se tak dá snadno proměnit v malé dětské hřiště. Z dalších hraček Markéta do pokojíčku zakomponovala také nápadité počítadlo nebo kostky s písmeny, ze kterých se dá poskládat Amálčino jméno.

Nový pokojíček samozřejmě komentovala i řada Markétiných fanynek. Ty se tentokrát rozdělily, dá se říci, na dva protikladné tábory. Zatímco části obdivovatelek se Amálčin pokoj velmi líbil a ocenily jeho stylovost a originalitu, druhá část se stylem pokojíčku příliš nesouhlasila. Mnohé fanynky kritizovaly to, že většina současných dětských pokojíčků je téměř stejných, příliš designových. Pokojíčky podle nich vypadají poněkud „vyumělkovaně“ a neposkytují dětem dost prostoru pro hraní a fantazii.

Zdroj: Instagram/ marketakonvickova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu