Nebudete věřit tomu, co se odehrávalo, když si Nikol Štíbrová vybírala svatební šaty!

Když se minulou sobotu herečka a influencerka Nikol Štíbrová měsíc před porodem svého druhého potomka vdala, mnohé překvapila. Ještě před nedávnem totiž tvrdila, že před narozením druhé syna už svatbu nestihne, a zároveň se jí povedl v showbusinessu téměř nemožný čin svatbu zcela utajit. Jak Nikol později prozradila, na svatbě bylo jen dvanáct hostů. Mezi nimi samozřejmě nemohly chybět nejlepší kamarádky Nikol herečka Veronika Arichteva a zpěvačka Martina Pártlová, se kterými Nikol tvoří populární trio 3 v 1.

Šaty pro nevěstu

Právě na instagramovém profilu tria se nyní objevilo velmi zajímavé a vtipné video, které zachycuje okamžik, kdy si Nikol ve svatebním salonu v doprovodu svých věrných kamarádek vybírá šaty. Vzhledem k tomu, že je Nikol v osmém měsíci těhotenství, nebyl výběr úplně jednoduchý. To si uvědomovalo i mnoho jejích fanoušků, kteří následně zveřejněné svatební fotografie komentovali mnoha slovy chvály a zároveň se ptali, jak se jí podařilo vybrat tak krásné šaty, které jí velmi slušely a padly jako ulité.

Ne jedna, ale hned dvě nevěsty

Vtipné video teď fanouškům poodhalilo, jak vybírání šatů vlastně probíhalo. Nikol měla na sobě mnoho nejrůznějších šatů odlišných střihů i typů, ale se žádnými nebyla úplně spokojená. Žádné jí neseděly tak, jak si představovala. To ostatně dávaly najevo i Veronika s Martinou, které se vybavily kartičkami s anglickými nápisy NO a YES, kterými jednotlivé modely komentovaly. Jak můžete vidět na videu, téměř vždy zvedly kartičku s nesouhlasným hodnocením. Nejvtipnějšími okamžiky jsou záběry, ve kterých se do svatebních šatů oblékla nejen Nikol, ale i Martina, která je sama též v osmém měsíci těhotenství. Když se uviděla v zrcadle, s humorem sobě vlastním prohlásila, že se vdávat nebude. Tomu všemu přihlížela nejen Veronika, ale i její malý syn Luka.

Zdroj: Instagram/3v1ofiko

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu