Nebojte se tetování! Už dávno není cejchem kriminálnic

Přemýšlíte o tetování, ale bojíte se, co by tomu řeklo okolí? Máte vyhlédnutý motiv, ale máte obavy, abyste se neocejchovala pro vaše budoucí zaměstnavatele? Nemějte obavy. Tetování je už bráno spíše jako módní doplněk než cokoliv jiného.


Není tatér jako tatér

Tenhle počin je často horkým tématem diskuzí – ano či ne? My říkáme ano, ale vybírejte pečlivě – jak motiv, tak tatéra. Přece jenom to budete mít na celý život a nikdo nepotřebuje, aby se na něm vyřádil neumětel se šablonou č. 7. Na co byste měla při výběru tatéra dát pozor? Především:

  • zjistěte si reference
  • podívejte se na fotky studia – ty lepší studia prezentují již zhojenou práci, ne čerstvá tetování
  • vybírejte podle stylu tatéra – pokud chcete něžnou květinu, nechoďte k tatérovi, který kreslí hlavně motorky

Co si ale budeme povídat, nejdůležitější je a vždycky bude motiv. Období, kdy si člověk zalistoval katalogem a vybral si tetování podle šablony, které si po něm vybralo dalších dvacet lidí, je již naštěstí pryč. Dneska vám tatér často vytvoří speciální motiv podle vašeho přání – připlatíte si, ale budete mít jistotu, že vaše tetování máte jen vy.

Připravte se na to, že tetování u známějšího tatéra nebo tatérky, s tím, že vám bude motiv vytvořený na míru, se může prodražit. Natetování motivu je ale poslední věc, na které by bylo chytré šetřit. Cena je závislá na složitosti, velikosti obrázku a na tom, zda budete chtít barevnou variantu.

Pozor na následnou péči

Obecně kolují historky o tom, jak se někomu tetování zanítilo, zhnisalo a způsobilo spoustu zdravotních obtíží. Pokud se o čerstvé tetování nebudete dobře starat, může se to stát, ale pokud budete dodržovat základní pokyny (instruovat by vás měl i samotný tatér), tak se nemáte čeho obávat.

Mezi základní péči patří pečlivé promazávání, aby tetování nepopraskalo. Vyvarujte se dlouhé koupání a návštěvy bazénů a vyhýbejte se přímému slunci – barvy by mohly vyblednout.

Přemýšlíte o tetování nebo už nějaké máte? Podle čeho jste vybírali svůj motiv vy?

 

 

Autor: Lenka S.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

GirlWorld.cz - aktuálně čte 38 lidí
SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 39 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 38 lidí
CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 24 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 42 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 38 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 39 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 39 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 24 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 8 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 42 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 24 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 8 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 38 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 39 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 8 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 42 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 24 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 39 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 42 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 38 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 24 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 42 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 39 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 39 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 42 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 8 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 8 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 14 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.