Nataša (25): Jízda vlakem se pro mě stala noční můrou, sestra se mi směje dodnes

Jela jsem společně se svou sestrou na výlet do zoologické zahrady. Vzaly jsme s sebou ještě dcerku naší nejstarší sestry a rozhodly jsme se, že si uděláme výlet vlakem, aby si to malá Iva užila co nejvíce. Vlaky totiž miluje. Sedly jsme si přímo naproti moc hezkých kluků a jeden z nich se na mě po celou tu dobu díval. Jízda měla trvat dvě hodiny a mě napadlo, že bych ho mohla sbalit. Nakonec jsem ho ale jen pořádně odradila.

Sestra a její tousty

Moje sestra měla úžasný nápad a na cestu nám udělala své oblíbené tousty. Místo kečupu do nich dává tatarku. A jelikož bylo ten den teplo, myslím, že jsme je neměly jíst. No minimálně já určitě ne. Mám docela problémy se zažíváním, když sním něco špatného, začne mi být zle, a po chvilce to pocítím i na toaletě. Jenže měla jsem hlad, a navíc jsem sestru nechtěla urazit. Jeden z jejích toustů jsem si tedy dala a pak si užívala jízdu. Aspoň na chvilku.

Mrkal na mě a pak si přisedl

Kluk, co se mi líbil, se na mě pořád díval, usmíval se na mě a já mu to opětovala. Pak jsem si dala nohu přes nohu a začala jsem si hrát s vlasy. Vzal to jako výzvu a přišel si sednout za námi. Povídali jsme si, smáli jsme se, z naší malé neteře byl úplně paf, a nakonec mě požádal i o telefonní číslo. Byla jsem štěstím bez sebe, ale pak jsem kromě zamilovaných motýlků v břiše ucítila i šílené křeče. To sestřin toust začal působit.

Omlouvám se, jen si odskočím

Rychle jsem věděla, co musím udělat, než se ztrapním a vypustím ducha. Omluvila jsem se s tím, že si musím odskočit a odešla jsem na toaletu ve vlaku. Každý si dokáže představit, že to nebylo nic příjemného, toaleta byla malá, houpalo to se mnou a měla jsem skutečně hrozné křeče. Po asi deseti minutách jsem si ale ulevila a věděla jsem, že musím rychle zmizet, než půjde někdo po mně. Nevábně to tam vonělo, to asi ani nemusím dodávat.

Špatně si ti vyložil

Můj nový objev si to ale vyložil celé jinak, protože jsem se dlouho nevracela, myslel si, že na něj čekám u záchodků a asi si s ním tam chci dát rychlovku. Zrovna když jsem otevřela dveře a on tam stál, dal nohu do dveří a vtisknul mě zpátky na ty toalety, začal mě vášnivě líbat a po několika vteřinách se zarazil. V tu chvíli mu to došlo, pak z něho vypadlo něco jako pardon, já myslel, že tady na mě čekáš a zřejmě jsem se spletl.

Chtěla jsem mu k tomu něco říct, on ale odešel, a když jsem přišla zpátky, už seděl na svém místě a společně s kamarády se smál. Sestra nechápala, já jsem byla rudá až za ušima a bylo mi jasné, o co mu celou tu dobu šlo. Aspoň se ukázal, než jsem s ním skutečně něco stihla mít.

O zábavu měli ale hoši postaráno a sestra, když jsem jí to povyprávěla, pak také.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT