Monika Leová je pět let vdanou paní. S manželem originálně „oživili“ svatební přání Gabriely Laškové

Letní měsíce jsou nejen dobou dovolených, ale také svateb. Mnoho lidí si své ano řekne právě v červnu či červenci, aby pak v srpnu mohli vyrazit na svatební cestu. Stejně se před několika lety rozhodla i bývalá modelka a moderátorka Monika Leová, která se svým manželem Martinem Košínem před několika málo dny oslavila již dřevěnou svatbu, tedy pět společných let.

Manžel je silný jako skála

O Monice je známo, že má velký smysl pro humor. A vtipně samozřejmě pojala i vzpomínku na svůj velký den. Rozhodla se totiž „oživit“ jedno svatební přání, které tehdy s manželem dostali. Jednalo se o ručně malované přání, které jim tehdy věnovala Moničina kamarádka a kolegyně Gabriela Lašková.

Přání zachycovalo šťastné novomanžele při svatebním veselí, kdy Monika seděla Martinovi na ramenou. A právě v tom spočívala určitá obtížnost realizace. Monika je totiž v pokročilé fázi těhotenství, začátkem podzimu s manželem očekávají narození druhého potomka. K dvouleté dceři Mie přibyde bratříček.

Šestileté výročí oslaví jako čtyřčlenná rodina

Jak je vidět z videa, které Monika zveřejnila na svém instagramovém profilu, nakonec se vše povedlo na jedničku. Na videu vypadají přesně tak, jak je Gabriela Lašková před pěti lety zachytila. V komentáři k příspěvku pak nastávající maminka uvedla, že ji potěšil nejen výsledek, ale také to, že se i bříškem vešla do svých svatebních šatů.

K pětiletému výročí svatby pak následně Monice blahopřála nejen řada jejích fanoušků, ale i autorka originálního přání Gabriela Lašková. Svatební obřad se v roce 2018 konal pod širým nebem ve východních Čechách. Monika s Martinem si své ano řekli po osmi letech vztahu a dva roky po romantických zásnubách, které proběhly v Austrálii.

Nevěsta zvolila jednoduché volnější bílé šaty a místo závoje věneček z květin, ten pak na blahopřání i na videu nahradil Moničin oblíbený klobouk. Svatba byla velmi nevšední a kombinovala v sobě české i vietnamské prvky.

Zdroj: Instagram/leova_monika

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu