Monika (38): Památka z dovolené zachytila i to, co neměla. Jako na potvoru to první uviděla tchyně

Jelikož máme malé děti, dlouho jsme se s manželem nedostali na žádnou dovolenou. Letos jsme si ale řekli, že prostě pojedeme. A abychom měli i nějaký ten čas pro sebe, nabídli se manželovi rodiče, že pojedou s námi. Že nás nebudou obtěžovat, ale že se budou věnovat dětem a my budeme mít čas a volno.

Dovolená s rodiči?

No, upřímně – dovolená s tchýní a tchánem mne zrovna dvakrát nelákala, ale zase vidina společného volného času s manželem v nějaké exotické zemi to přebila, tak jsem nakonec souhlasila. Musím říct, že tchyně nelhala. Opravdu jsme o nich prakticky nevěděli – a to ani o našich dětech. Měli jsme na sebe spoustu času, děti byly v pořádku s babičkou a dědou pořád na nějakých výletech nebo u moře. Manželovi rodiče tvrdili, že oni už si užili společných dovolených spoustu, tak teď budou rádi, když stráví nějaký ten čas také s vnoučaty.

Tak jsme si užívali, co to jen šlo – a to doslova. Dělali jsme to prostě všude, kde se dalo. V chatce, na pláži, v lese, prakticky všude, kde jsme věděli, že zrovna nebudou manželovi rodiče s našimi dětmi. Také jsme si celou dovolenou nahrávali na kameru – samozřejmě bez našich společných chvilek, jelikož natáčela také tchyně, a rozhodně jsme nechtěli, aby náhodou narazila na naše „domácí video“.

Když jsme přijeli domů, tchyně nás požádala, zda bychom jí kameru nepůjčili, že by si všechna videa stáhla, aby je mohla ukázat kamarádkám a pochlubit se, jakou super dovolenou s vnoučaty zažila. Bez problémů jsme jí kameru půjčili a ona se vydala za svým známým, který jí se stažením pomohl, jelikož ona technice zrovna nerozumí.

Zatracená kamera!

Jenže to jsme netušili, co na té kameře bylo! Evidentně nám tchyně na dovolené vrátila kameru a zapomněla ji vypnout. No a ta byla celou dobu nasměrovaná na takový pěkný gauč. No, co si budeme, jsme tam s manželem zachyceni, jak si na něm pěkně užíváme! Jediné štěstí v neštěstí bylo, že nebyl zachycen konec, jelikož na nás byla i ta kazeta krátká.

Tchyně nám ale nic neřekla, asi se styděla stejně jako já, když jsem si poté procházela všechna videa z dovolené a narazila na toto naše nahé vystoupení. Pomalu mi začalo docházet, kdo všechno to viděl – a nejradši bych vrazila hlavu do písku zpátky u moře.

Dodnes jsme o tom nemluvili, ale občas mám problém se na tchyni vůbec podívat.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu