Moderátorka Tereza Kostková se pochlubila snímkem s maminkou Carmen Mayerovou

Herečka a moderátorka Tereza Kostková, se před nedávnem na svém instagramovém profilu pochlubila příjemným snímkem. Zatímco loňský rok ji a její rodinu provázely složité časy v důsledku koronavirové pandemie, dnes už se zdá, že upřímný úsměv od srdce jí ani její neméně známé mamince, herečce Carmen Mayerové, neschází.

Slavná moderátorka tanečního pořadu StarDance si v závěru minulého roku prožila perné chvilky. To v okamžiku, kdy jí v průběhu soutěže vyšel pozitivní test na Covid 19 a ona tudíž musela moderování na jeden díl přenechat náhradnímu kolegovi – Aleši Hámovi. Jenže, jako by katastrof nebylo dost, Covid se tehdy dotkl i její slavné rodiny. Vše naštěstí dopadlo dobře a na, dnes už šedovlasé mamince Terezy, Carmen, je zase vidět milý úsměv a pozitivní naladění.

Naposledy se spolu dcera s maminkou zvěčnily před pár dny, a to u příležitosti společného účinkování, v divadelní šatně. Snímek je zajímavý nejen prostředím, ale i samotnou kompozicí, kdy má, jak Tereza, tak i paní Carmen dohromady jen jeden společný klobouk. Dle reakcí sledovatelů, získal snímek řadu pozitivních ohlasů.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CY4rDWxr4-3/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu