Moderátorka s nejkrásnějším úsměvem Lucie Borhyová pořídila hravý snímek se svou fenkou Loly

Již neodmyslitelná tvář večerního zpravodajství, půvabná Lucie Borhyová má odjakživa ráda zvířata. Že jde o fakt pravdivý, potvrzuje nejen v reálném životě, v okruhu svých blízkých, ale čas od času i na instagramovém profilu, kde je možné vídat nejen ji, ale i jejího současného psího mazlíčka – Loly.

Loly, fenku biewer teriéra, si Borhyová pořídila již před nějakým časem, a to v nelehkém období. Stalo se tak prý krátce po rozchodu s otcem její malé dcerky Lindy. A tak pomyslnou „mezeru v domácnosti“ tehdy dostala příležitost „zaplnit“ právě šarmantní psí slečna, kterou si záhy zamilovala nejen Lucie s Lindou, ale i veřejnost. Loly je chlupatý psík, který moderátorku doprovází na řadě míst a stejně, jako její panička, nikdy nevynechá precizní styling.

Vidět tedy fenku Lucie Borhyové jinak než pečlivě nakartáčovanou, s culíčkem uprostřed hlavičky, jednoduše nejde. Loly je navíc stejně oblíbená jako její panička a ke svému charakteristickému jménu navíc přišla zajímavou shodou okolností. V domácnosti Lucie se prý všichni jmenují na písmenko „L“ a tak ani psík nesměl být výjimkou. Z původního jména Dolores, které měla fenka uvedeno ve svých rodných dokumentech, tedy po pár dnech vznikla rozkošná Loly. A že s věkem fenka jen zraje, potvrdila moderátorka před pár dny na svém Instagramu, kde se s pečlivě nakartáčovanou Loly po delší době znovu zvěčnila.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CYraaiugK9H/

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu