Moderátorka Iveta Vítová je dvojnásobnou maminkou. K dceři Anetce přibyl malý Matěj!

Oblíbená moderátorka hlavní zpravodajské relace televize Nova a bývalá královna krásy Iveta Vítová se před víkendem stala dvojnásobnou maminkou. S manželem Jaroslavem Vítem přivítali na svět syna Matěje. S radostnou novinkou se šťastná maminka pochlubila na svém instagramovém profilu a přidala rovněž několik fotografií, na jedné z nich se se svým malým bratříčkem seznamuje také „velká“ sestřička Anetka.

Rodina nade vše

Ze snímku je patrné, že sedmiletá Anetka bude pro Ivetu v péči o miminko velkou pomocnicí. Navíc malý Matěj přišel na svět v době letních prázdnin, a tak na něj sestřička bude mít ještě víc času. Od září se ale bude muset vrátit zase do školy, čeká na ni druhá třída. Když se Anetka narodila, Iveta s ní zůstala doma mnohem déle, než je u slavných tváří běžné. Na rozdíl od většiny svých kolegyň ze světa médií či umění byla totiž s dcerkou doma celé tři roky, teprve poté se vrátila zpět k moderování. Jak to bude tentokrát, se teprve uvidí. Iveta totiž několik let moderovala ve dvojici s Petrem Suchoněm, s ním ale před časem televize rozvázala pracovní poměr.

Na druhé fotografii, kterou moderátorka zveřejnila, je se svým novorozeným synkem zachycen pyšný tatínek Jaroslav Vít. K sérii fotek Iveta napsala jen stručný, ale všeříkající komentář – „už jsme kompletní“. Novorozený syn je navíc pro manžele malým dárkem k desetiletému výročí svatby, které oslaví na začátku září. Své ano si totiž řekli 9. 9. 2011.

Z královny krásy moderátorkou

Do povědomí veřejnosti se krásná moderátorka dostala již v roce 2009, když vyhrála soutěž Česká Miss. Tehdy jí bylo „už“ dvacet pět let, a stala se tak nejstarší královnou krásy v historii. Svou krásou zaujala i v zahraničí, například když se umístila v první desítce celosvětové soutěže Miss Universe. Od roku 2012 pak  Iveta působí jako moderátorka v televizi Nova.

Zdroj: Instagram/ iveta_lutovska_vitova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu