Modelka Veronika Kašáková je šťastnou maminkou! Je to kluk jako buk

Vzhledem k množství slavných Češek, které v minulých týdnech oznámily své těhotenství, je jasné, že Českou republiku čeká brzy malý babyboom. Jednou z prvních vlaštovek se v tomto směru stala modelka Veronika Kašáková, která včera porodila malého synka. Šťastná maminka novorozeného synka ukázala na fotce z porodního sálu, kterou zveřejnila na svém instagramovém profilu.

Čtyři kila lásky a štěstí

Veronika společně se svým partnerem Milanem vybrali synkovi krásné jméno Matyáš. Modelka se v komentáři k příspěvku svěřila i s několika velmi osobními detaily ohledně porodu. Svým fanouškům se pochlubila například úctyhodnými mírami synka, který vážil více než čtyři kilogramy, i tím, že rodila přirozenou cestou. Celý komentář navíc Veronika originálně pojala tak, že ho napsal malý Matyáš, který se v něm představuje světu, do kterého se právě narodil. Těhotenství modelky nebylo zcela bezproblémové, neboť ona i její partner v říjnu loňského roku onemocněli koronavirem.

Se svou minulostí se vyrovnala a pomáhá ostatním

O tom, že Veronika bude skvělá máma, není pochyb. Sama má totiž za sebou poměrně složitou životní zkušenost, když od svých čtyř let vyrůstala v dětském domově. Z tohoto důvodu se jí tak v některých médiích často přezdívá „Miss z děcáku“. O svém nelehkém životním osudu napsala modelka před časem knihu s názvem Zpověď. Z děcáku až na přehlídková mola. Tato kniha byla pro Veroniku jednak jakousi psychoterapií, která jí pomohla celou situaci v sobě lépe pochopit i uzavřít, a zároveň chtěla motivovat i ostatní dívky s podobným osudem. V jednu dobu modelka přemýšlela i o tom, že by podle knihy mohl být natočen film. Mimo to po své účasti v soutěži Miss České republiky 2014 využila Veronika své popularity k tomu, aby založila nadační fond, který se zaměřuje právě na podporu dětí žijících v dětských domovech.

Zdroj: Instagram/veronikakasakova

Autor: Martina Šťastná
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu