Modelka Jitka Nováčková zveřejnila první rodinné snímky s dcerou Leah!

Už je to více než měsíc, co se modelka Jitka Nováčková stala poprvé maminkou, ale až doposud se na jejím instagramovém profilu objevila pouze jedna fotka novorozené dcerky Leah. Jitčini fanoušci si tak už začínali pomalu dělat starosti, zda je všechno v pořádku. Veškeré jejich obavy teď modelka rozptýlila několika krásnými snímky šťastné rodiny.

Proč se dcerka jmenuje Leah a jak se jméno vyslovuje?

Série fotek zachycuje Jitku s malou Leah Elissou a jejím finským přítelem Timem Sparvem u nich doma. Jak modelka a influencerka v komentáři prozradila, fotografie byly pořízeny paradoxně v den, kdy se měla malá Leah narodit. Tedy v případě, že by vše šlo podle plánu. Dcerce se ale na svět zachtělo o tři a půl týdne dřív. Jitka v komentáři svým fanouškům rovněž odpověděla na jeden z jejich častých dotazů, který se týkal správné výslovnosti nezvyklého jména dcery. Modelka prozradila, že jméno je po Timově babičce a existují dva způsoby, jak ho vyslovovat.

Jablko nepadá daleko od stromu

Mnoho Jitčiných fanynek Jitku v komentářích chválí, jak skvěle jen pár týdnů po porodu vypadá, a zároveň je podle nich již teď z fotek jasné, že i malá Leah vyroste do podobné krásy jako vítězka České Miss 2011. Mimochodem Jitce se v polovině září, když už byla v pátém měsíci, ale ještě informaci o těhotenství nezveřejnila, podařilo požehnaný stav utajit i během módní přehlídky Jiřího Kalfaře. Po přehlídkovém mole se tak prošla už i Leah.

Chcete vidět víc?

Jitka je kromě Instagramu aktivní také na Youtube, na což v komentáři rovněž upozornila, neboť tam právě zveřejnila video, které ve zkrácené podobě mapuje proměny jejího těla v průběhu celého těhotenství i první okamžiky s Leah. Video zachycuje Jitku od osmého týdne těhotenství až po osm dní před porodem. Jitka v současné době žije se svou rodinou v řeckém městě Larisa, kde její přítel působí jako fotbalista. Jitka s Timem spolu nejprve nějakou dobu udržovali vztah na dálku, začátkem loňského roku se za ním modelka přestěhovala do Dánska. Tam se ale moc neohřála, protože brzy na to se pár z důvodu Timova angažmá musel přestěhovat do Řecka. Mimochodem pyšný tatínek málem porod své dcerky nestihl. V den, kdy se rozhodla, že přijde na svět, totiž hrál se svým týmem mimo město. Naštěstí ale všechno dobře dopadlo.

Zdroj: Instagram/jitkanovackova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu