Mnoho českých celebrit vyrazilo před koncem roku na hory

Prožít poslední dny starého roku a příchod roku nového na zasněžených horách je jistě snem mnoha z nás. Bláznivé počasí posledních dnů v nížinách zničilo i poslední zbytky sněhu, a pokud chcete zažít tu pravou zimní atmosféru, musíte vyrazit do hor. Přesně to udělala i řada našich známých tváří, které se vydaly načerpat novou energii na hory u nás i v zahraničí.

Hory, nebo Thajsko

S manželem Biserem a malým synem Lukou vyrazila do hor například herečka Veronika Arichteva, která se dost možná inspirovala u své kamarádky Nikol Leitgeb, která se z pobytu v Krkonoších vrátila domů před několika málo dny. Jak Veronika vtipně uvedla v komentáři, podcenila jednu skutečnost, a to je každodenní několikanásobné oblékání malého Luky do všech možných vrstev. Pod vlivem těchto zkušeností usoudila, že na horách je sice krásně, ale vlastně by nebylo špatně ani u moře, třeba v Thajsku. Rozhodně by tam nemusela bojovat s overalem, sněhulemi, rukavicemi a Lukou.

Krásy českých hor

Na hory se vydala i herečka Lucie Benešová. Zatímco ona si užívala krásného počasí a piva na sněhu, nejmladší dcera Lara se věnovala bobování. Lucie se rovněž svěřila s tím, že už má v hlavě i nějaká předsevzetí do nového roku. Víc ale zatím neprozradila. S přítelem Lukášem, milovanou fenkou a partou kamarádů vyrazila na pár dní do Krkonoš také herečka Jitka Schneiderová.

Kdo vyrazil do zahraničí?

O něco dál, konkrétně do italských Dolomit se vydala po letech lyžovat modelka Jitka Boho. Jak se svěřila v komentáři ke své lyžařské fotografii, sice si ve spěchu, který předcházel odjezdu, v Praze zapomněla lyžařskou helmu a brýle, ale naštěstí to nebyl problém. To modelka Andrea Verešová s rodinou strávili ve švýcarském svatém Mořici i vánoční svátky. O Andree je známo, že je nadšenou lyžařkou a jak je vidět z fotek a videí, nádhernou zimní atmosféru si náramně užila.

Zdroj: Instagram/andreaveresovaofficial, jitka_schneiderová, veronikaarichtev, luciebenesova_official, jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu