Mladé ženě uvízl vibrátor na neobvyklém místě. Na pohotovosti si mysleli, že si dělá srandu

Ke kurióznímu případu došlo před několika měsíci v USA, kdy žena přišla na pohotovost s tím, že se jí v těle ztratil vibrátor a nemůže ho najít. Nejdříve si mysleli, že si žena dělá srandu, ale po chvíli pochopili, že se jedná o zcela vážný případ.

Ne všechno nové může být lidem přínosné

Mladá žena si zakoupila nový vibrátor z nerezové oceli, který se vyznačuje tím, že jej můžete nosit na krku jako náhrdelník, protože jeho velikost je o hodně menší než klasický vibrátor a design je velmi stylový. Během večeře se svým přítelem nosila tenký vibrátor kolem krku a použila ho, až po příchodu domů. Tvrdila, že si s ním hráli pouze na vnější straně těla, jak bylo doporučeno, a ani si nevšimla, že se v ní vibrátor doslova ztratil.

Vibrátor se ztratil v těle, nikde ho nemohla najít, cítila pouze vibrace

„Při pohybu jsem cítila opravdu ostrou bolest, ale vibrátor nebyl nikde k nalezení.“ Až po chvilce si oba s přítelem uvědomili, co se stalo. Jejich první reakcí byla panika, protože netušili, kam zmizel. Žena popsala i to, že při téměř každém pohybu začal přístroj vibrovat, takže otřesy břicha byly velmi nepříjemné.

„Bylo trapné vysvětlovat na pohotovosti, co se mi stalo.“

Neváhali, naskočili do auta a vydali se na pohotovost. Tam si lékaři nejdříve mysleli, že si oba dělají srandu. Následoval ultrazvuk pánve. Velkým překvapením bylo, když vibrátor nenašli ve vagíně, ale v močovém měchýři. Dr. Marchand uvedl, že se za celou svou kariéru nikdy s takovým případem nesetkal.

Žena musela na chirurgický zákrok

Lékaři zjistili, že sexuální hračka se do jejího těla dostala močovou trubicí, která ji dovedla až do močového měchýře. Musela podstoupit operaci, aby vibrátor z jejího těla dostaly ven.

Žena také podala žalobu proti společnosti, protože nikde nebyl žádný varovný štítek toho, co by se mohlo stát. Dodala, že věří, že takto malý a úzký design vibrátoru je velmi nebezpečný také kvůli oddělitelnému řetízku.

I společnost Crave se rozhodla učinit prohlášení, ve kterém stojí, že Vesper je určen pouze pro vnější použití a má také bezpečnostní štítek pevně připevněný k produktu, jenž upozorňuje na to, že není pro anální ani vaginální použití.

Viola (30): Přítel má divnou sbírku. Připadá mi to úchylné a ponižující. Nechce se jí však vzdát.

Mladá žena se sice ze zákroku zotavila, ale na újmě utrpěla především její psychika. A tak je možné, že se příště zamyslí nad používáním sexuálních hraček.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT