Miska, která přinese radost

Ideální dárek, který nikdy nezklame milovníka domácích klíčků, je právě nakličovací miska. Nevadí, že zrovna doma někdo jednu má, věřte tomu, že využije i tu druhou. Kdo jednou propadl zdravému stravování a pojídá čerstvé klíčky, tak ji stoprocentně využije. A když k tomu zabalíte některé druhy BIO semínek, tak to bude úplně ten nejkrásnější dárek. Díky nové misce na klíčení si totiž bude moci vypěstovat rozmanité druhy klíčků a tím rozšířit jedinečnost chutí, které zařadí do jídelníčku. Velmi praktická je miska na klíčení, která má tři patra. Již je z toho důvodu, že na každém patře může vyklíčit zcela jiný druh. Například červená řepa, vojtěška nebo fazole mungo a mnohé další. Každý klíček bude jiný a to vzhledově i barevně, což již jako příloha k masu velmi pěkně vynikne na talíři.

Pohodlně s přehledem

Výhodou je, že klíčky jsou poměrně brzo připravené k pojídání a tudíž není nutné nechávat nakličovat příliš mnoho semínek. Poté by se nemuselo všechno ujíst a je škoda takové poklady poté vyhazovat. Ovšem díky tomu, že misky na naklíčení jsou stále k dispozici a příprava netrvá dlouho, tak si je každý může pohodlně doma vypěstovat. I po sklizni se dají ještě uchovávat v ledničce, tudíž poklad máte ihned po ruce a kdykoliv si můžete smlsnout na chutné zelenině. Každý klíček má totiž potenciál dospělé rostliny nebo plodu. Tudíž jen při ochutnání naklíčené čočky poznáte z klíčku, o jaký druh luštěniny se jedná. Tak je to stejné i u ostatních druhů. Jednoduše nezapřou svoji identitu, ačkoliv velikostí ani zralostí nedosáhly klíčky konečné produkce.

foto: Pixabay

Nakličovací misky jsou velké pomocnice

Díky těmto skvělým nástrojům a je v podstatě jedno zdali mají tři nebo jedno patro, si může skutečně každý vypěstovat chutné rostlinné klíčky. Ty mu přinesou benefity pro zdravý organismus v podobě bohatých vitamínů, minerálních látek, bílkovin, které tělo tak složitě získává z běžné stravy, vlákniny. Navíc nevadí, jestli je zrovna zima nebo parné léto. Jen se správnou nakličovací miskou se vše podaří.

SEO je tedy tím, co vám může naše společnost SEOlight s.r.o nabídnout. A na naši nabídku se rozhodně vyplatí vsadit.

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu