Máte šediny? Přestaňte je barvit a dejte je světu na obdiv. Je to teď v módě

Šediny neminou v životě nikoho. Mnoho žen se je snaží zamaskovat barvou, jenže odrostlé kořínky nevypadají pěkně. Co s tím? Vsaďte na šedou.

Šediny jsou noční můrou žen. Nemusí to tak však být. Do módy se dostává přirozená barva vlasů, a tak stále více žen si nechává vlasy sjednotit do stříbrného odstínu. Odrůstající kořínky splynou se zbytkem hlavy a nemusí se barvit tak často. Dobrá kadeřnice docílí na vlasech přirozeného odstínu, který bude vypadat krásně.

Vsaďte na přirozeně šedou

Přechod do šedých tónů má řadu výhod, které jistě oceníte.

  • Rozhodně vám to sníží čas, jaký musíte věnovat barvení. Už nebudete muset docházet ke kadeřnici každý měsíc, aby vám dobarvila odrostlé části vlasů.
  • Také finančně na tom budete lépe. Ušetříte za kadeřníka.
  • Šedé vlasy jsou přirozeně objemnější. Přírodní šedé prameny jsou hrubší než vlasy, jež v sobě obsahují pigment.

Vlasy si nechte sjednotit u kadeřníka

Nejjednodušší způsob, jak docílit opravdu přirozeného vzhledu, je návštěva kadeřnického salónu. Tam vám navrhnou nejlepší způsob, jak přejít na šedou barvu. Každé ženě totiž sluší trochu jiný odstín barvy. Je to také dáno odstínem vaší kůže, proto se nejprve poraďte. Sjednotit barvu do šedého odstínu můžete také doma, ale výsledek bude nejistý a výsledné barvení nemusí dopadnout podle vašeho očekávání.

Jak se starat o šedé vlasy

V kadeřnickém salónu si nechte také poradit, jak se o šedé vlasy starat. Tento typ vlasů má obvykle tendenci být sušší, a protože celkově jsou vlasy hrubší, měla byste přejít na produkty určené přímo na tento typ vlasů. Kondicionér by měl být hydratační. Takto zjemní vlasové kutikuly a dodá potřebný lesk, čímž vyniknou stříbrné tony. Nezapomeňte používat také spreje, které jsou určeny na ochranu před teplem, abyste si je nepoškodila fénem nebo žehličkou.

Čtěte také: Vanilkový sex má své kouzlo. Vyzkoušejte ho také.

Buďte odvážná a noste šedé vlasy s grácií. Jsou elegantní a přirozené. Dáte tak světu vědět, že jste sebevědomá žena.

Autor: Katka Procházková
Tagy:
ZAVŘÍT