Martina Pártlová, Veronika Arichteva a společná dovolená v krátkém videoklipu

Kamarádky jsou od toho, aby se společně bavily, pomáhaly si i jezdily na dovolené. Přesně to platí i pro Martinu Pártlovou a Veroniku Arichtevu, které v první polovině září společně se svými rodinami vyrazily na dovolenou do Chorvatska.

Lepší než videoklip od cestovní kanceláře

Pro Martinu a jejího partnera Josefa Vařeku to navíc byla i první dovolená s jejich tříměsíční dcerkou Stellou. Veronika vyrazila s manželem Biserem a jejich synem Lukou, který za pár dní oslaví své první narozeniny. Jediný, kdo tak z tria 3 v 1 chyběl, byla Nikol Leitgeb, která odjela s manželem a oběma synky pro změnu do Španělska. I když Martina i Veronika již dříve publikovaly ze společné dovolené několik snímků, to nejlepší přišlo až nakonec. Martina totiž zveřejnila krátké video, které v několika málo sekundách zachycuje nejrůznější okamžiky jejich dovolené. S videem si dali opravdu záležet, využili v něm dokonce i záběry z dronu. Vše je doplněno energickou skladbou od skupiny Wanastovi vVeci. Video by mohlo klidně být použito cestovními kancelářemi k propagaci této destinace.

První dovolená v Jugoslávii,…

Video začíná balením, kdy partner zpěvačky plní až po střechu auto, které si na dovolenou vypůjčili, aby se jim do něj vešlo všechno, co s sebou chtěli vzít. Následuje pohled na nádhernou vilu s bazénem, kde všichni společně bydleli, záběry od moře, z výletů po okolí a samozřejmě z ochutnávání místní kuchyně. Jak je vidět společný čas si všichni náramně užili. Martina navíc video vtipně okomentovala pomocí slavné hlášky z filmu Jak básníkům chutná život: „První dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě, pak již výše zmíněný automobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě.“ Tak uvidíme, jak to dopadne. Pořadí některých životních mezníků je sice v Martinině případě trochu prohozené, ale kdo ví…

Zdroj: Instagram/martinapartlova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu