Marilyn Manson před soudem. Čelí těžkému obvinění

Kontroverzní zpěvák, vlastním jménem Brian Hugh Warner v posledních dnech zažívá jeden skandál za druhým. Pranýřují ho nejen média, ale problémy se ho drží také v osobním životě. V závislosti na poslední kauze, jej propustila společnost, se kterou měl podepsanou smlouvu o nahrávání.

Světem otřáslo obvinění

Kromě Mansona figuruje v případu také jeho bývalá snoubenka Evan Rachel Wood, která debatu odstartovala. Zažalovala jej totiž a v současné chvíli stále tvrdí, že s ní zpěvák po dobu jejich vztahu manipuloval, a dokonce ji měl i zneužít. Marilyn Manson obvinění popírá a říká, že se jedná o zkreslení reality. Informace jsou podle něj vytržené z kontextu a ke své snoubence se prý vždy choval s respektem.

Podle zpěváka jde o odplatu

Zatímco někteří bývalé snoubence věří, zpěvák tvrdí, že spolu byli několik let a nyní jde jen o krutou odplatu za odloučení, které bylo v jeho režii. Evan Rachel Wood se ale nenechala prohlášením odbýt a veřejnosti vzkázala, že má při sobě mnoho dalších žen, které mají údajně se zpěvákem stejnou zkušenost. Dodala také, že již nebudou stát v tichosti v pozadí.

Intenzivní vyšetřování

Bývalá zpěvákova snoubenka se také před lety zúčastnila kampaně #MeToo, která spojuje oběti napadení. Zdali se jednalo o stejnou situaci nebo svými slovy připomínala někoho jiného, je zatím záhadou. Stejně tak zůstává neobjasněné rozhodnutí soudu, který se zatím případem zabývá. Nelze tak potvrdit zpěvákovu vinu nebo vyvrátit slova jeho bývalé snoubenky.

Kde se zpráva objevila

O svém zážitku se svěřila herečka na sociálních sítích, kde přesně uvedla zpěvákovo jméno a také jeho pseudonym. Tvrdila, že si ji vyhlédl už jako teenagerku, vymýval jí mozek a často s ní manipuloval. Objasnila také fanouškům svůj záměr a na konci svého prohlášení uvedla, že je její bývalý muž nebezpečný a ráda by varovala ostatní.

Autor: Tereza Hotovcová
zavřít reklamu