Marie Doležalová píše nový blog! O čem bude tentokrát?

Na svůj mladý věk toho Marie Doležalová stihla opravdu hodně. Televizní diváci ji mají spojenou především s rolí Saši z komediálního sitcomu Comeback. Kromě toho ale hrála v mnoha dalších seriálech, jako je Vyprávěj, Ordinace v růžové zahradě či Svět pod hlavou. Marie ale není jen herečka, ale také úspěšná bloggerka. Její blog Kafe a cigárko se stal před několika lety doslova fenoménem. Nyní herečka na svém instagramovém profilu oznámila, že píše pokračování.

Začalo to Kafem a cigárkem…

V blogu Kafe a cigárko Marie svým čtenářům originálním způsobem přibližovala herecké prostředí, konkrétně se soustředila na různé historky, trapasy a další zážitky ze svého hereckého života. Díky svému nevšednímu stylu a humoru si blog získal zájem a uznání nejen obyčejných lidí, ale i hereckých kolegů a literárních kritiků. O kvalitě blogu svědčí i to, že za něj Marie v roce 2015 získala literární cenu Magnesia litera. Brzy na to následovalo vydání příběhů v knižní podobě a následně také v podobě audioknihy. Audioknihu samozřejmě namluvila sama herečka.

…o čem bude pokračování?

V posledních letech se Marie profesně trochu odmlčela. Svou velkou roli na tom mají především její dvě malé děti, dvou a půlletá dcera Alfréda a roční syn Rudolf. Jejich otcem je hereččin partner tanečník Marek Zelinka, se kterým se tvoří pár od doby, kdy spolu vyhráli soutěž StarDance…když hvězdy tančí. Vzhledem k tomu, že se od dob Kafe a cigárka v hereččině životě mnohé změnilo, bude i její nový blog v mnohém jiný.

Jak Marie prozradila a jak se asi dalo čekat, hlavním tématem budou radosti a strasti spojené s mateřstvím. Svůj komentář na Instagramu pak Marie ukončila dotazem, zda to budou její fanoušci číst. Tato otázka samozřejmě způsobila lavinu kladných odpovědí. Vzhledem k tomu, že většina hereččiných obdivovatelek je rovněž matkami, nemusí se o osud svého nového blogu bát. Své čtenářky si jistě najde. Jméno nového blogu, ani kdy začne vycházet, herečka prozatím neprozradila.

Zdroj: Instagram/dolezalova.marie

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu