Marcela (34): Myslela jsem si, že zůstanu sama. Pak přišel Pavel, dokonalý muž se šílenou úchylkou

Bylo mi třiatřicet let, když jsem si najednou uvědomila, že už jsem dvakrát rozvedená, nemám děti, stabilní práci ani vlastní byt. Prostě nic. Můj život jako by se stal mojí vlastní noční můrou. Chtěla jsem mít vždycky plno dětí, vlastní krámek se zdravou výživou a prostě takový ten klasický spokojený život, co by si přála mít každá žena.

Tento článek vychází ze zaslaného textu od naší milé čtenářky. Všechna v článku uvedená jména byla z důvodu ochrany soukromí pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Jenže můj problém byli vždycky muži. Měla jsem čich na podivné typy. Když už jsem si myslela, že se všechno obrací k dobrému, přišel další šok. Jenže to už jsem byla potřetí vdaná.

Sny, které se rozplynuly

Poprvé jsem se vdávala ve dvaceti – a už o dva roky později jsem podepisovala rozvodové papíry a skončila jsem zpátky u rodičů. První muž hodně pil, a to všechno pokazilo. Podruhé jsem k oltáři kráčela v pětadvaceti a vztah nám vydržel pět let, pět šílených let plných trápení s jeho milenkami. Ani jeden z mých bývalých mi nebyl schopen dát děti a stabilní domov. Kvůli rozvodům a všemu okolo, jsem zůstala ve třiceti sama a bez peněz. Za svým snem jsem si však šla dál.

Věděla jsem, že nejsem první ani poslední ženská, které to v životě nevychází. Kamarádka mi doporučila poměrně věrohodnou seznamku, na které jsem začala hledat muže z celé republiky, v našem městě už snad nikdo použitelný ani nezůstal. Trvalo to dlouho, zažila jsem si několik dost trapných a neúspěšných setkání, když se konečně objevil Pavel. Zamilovala jsem si ho už jen přes zprávy, byl tak milý, vtipný, osobitý a moc krásný. Měl svůj vlastní dům a moc mi rozuměl.

Zapomněla jsem být opatrná

A jak už to tak bývá, po jeho boku jsem úplně ztratila rozum. Zapomněla jsem na své předsevzetí, že už nikdy nepůjdu k oltáři narychlo, že svatba není důležitá, že nejdříve musím toho muže poznat dostatečně a vědět o něm všechno. To se člověk však nedozví po půl roce a zvláště, když se s drahou polovičkou vidí jen jednou nebo dvakrát do měsíce. Tohle mě však natolik pohltilo, že jsem si ho vážně chtěla vzít i navzdory všemu, co jsem si už zkusila.

Růžové brýle jsem sundala rychle

Pavel mě ohromil, chtěl děti a byl ochotný mi pomoci úplně se vším. Po svatbě jsem se k němu přestěhovala a jeho krásný dům viděla úplně poprvé naživo. Ano, tak málo jsem ho znala. Sex jsme samozřejmě už měli a vždycky to bylo krásné, ale najednou mi Pavel začal vyprávět o tom, jak se mu líbí sexy prádlo, výrazné líčení, podpatky, podvazky a dlouhá předehra před milováním s tím vším. Což by nebylo vůbec nic zvláštního, kdyby si podpatky, podvazky a výrazné líčení nechtěl vzít na sebe on sám.

Přiznal mi, že s tím bojuje už od puberty, dokonce vyprávěl, že měl už několikrát sex i s muži nebo transvestity. Pak ale zjistil, že jej přitahují jen ženy, ale rád si obleče dámské oblečení a nalíčí se, to všechno jen při sexu. Celé si to pak nahrává na kameru a na videa se dívá, když je sám. Úplně jsem oněměla, ta představa, že budu spát s mužem, který má na sobě má prádlo, je nalíčený, a ještě si to nahrává, mě opravdu vyděsila. Jenže já si toho muže už vzala. Kdyby ne, upřímně říkám, že vezmu nohy na ramena a uteču pryč.

Prožíváte podobné životní útrapy jako Marcela a rádi byste se s nimi svěřili? Napište nám na email [email protected].

Příčí se mi to, ale dělám to, aby doma byl klid

Po asi půl hodině mlčení, kdy jsem do sebe musela kopnout pár panáků, jsem za Pavlem přišla a požádala ho o to, abychom to společně nedělali. Jenže to jsem neměla dělat. Začal být zuřivý, hodil s vázou o zeď a začal vzlykat. Měl šok a mě ho bylo najednou líto. Došlo mi, že ho budu muset zkusit přijmout takového, jaký je.

Vlastně na tom není nic špatného, není to žádný úchyl, jen ho to prostě vzrušuje. Uvolila jsem se tedy, praktikovat jeho zvláštní přání v posteli jednou týdně. Jindy spolu ani nespíme, řekl mi totiž, že by se musel přemáhat a to nechce. To, že já se teď musím přemáhat a celé noci nespím, protože když zavřu oči, vidím svého muže oblečeného jako prostitutku, ho nezajímá.

Nepřehlédněte: Alena (45): Má dcera nevědomky otěhotněla s vlastním otcem. Byla to má chyba. Zabila jsem své nenarozené vnouče

Je to ale můj muž, doufám, že mi dá alespoň dítě, které si tolik přeji.

Autor: Lenka Svobodová
ZAVŘÍT