Marcela (33): Přivydělávám si jako nahá uklízečka. Doma mám přitom rodinu a dvě děti. Skončit s tím ale nedokážu

Jmenuji se Marcela a je mi třiatřicet let. S manželem máme dvě malé děti a také spoustu dluhů. Každý z nás si do manželství přivedl nějakou tu menší půjčku a během let jsme si přibrali další. Dnes nevíme, co dřív splácet, i když moje brigáda mi docela hezky sype.

Kdyby o ní můj muž věděl, asi by mě zabil, proto část svých příjmů musím před ním skrývat. Oficiálně totiž chodím třikrát týdně uklízet kancelář daňového poradce. Běžný přivýdělek k mateřské, který nás měl zachránit, ale změnil v něco, co mě chytlo. Když se svléknu, vydělám si i dvakrát tolik.

Má brigáda byla jediná naděje

Finanční situace naší rodiny se dramaticky změnila po narození druhé dcery. To už jsme měli sotva na jídlo a na nájem jsme si museli zase půjčovat. Tohle nešlo udržet dlouho a tak jsme s mužem hledali nejvhodnější řešení. Na internetu jsem hledala možnosti přivýdělku pro mě, i když jsem s dětmi doma.

Věřila jsem tomu, že něco najdu jen na pár hodin denně několik dní v týdnu. Po týdnu jsem už zoufale projížděla nejrůznější inzeráty a dostala se až k erotickým službám. Nikdy by mě nenapadlo, že bych si vydělávala peníze sexem, ale začala jsem uvažovat o erotickém chatu nebo sexu po telefonu.

Nakonec jsem narazila na něco lepšího. Kancelář daňového poradce hledala uklízečku, bylo to na tři dny v týdnu a jen na dvě až tři hodiny. Plat byl ale více než královský, ovšem podmínkou bylo, že při uklízení budu zcela nahá a pan šéf se na mě bude celou dobu dívat. Oficiálně ale samozřejmě bych byla zaměstnaná jako obyčejná uklízečka, která po pracovní době chodí uklízet kanceláře. Všechno mělo být diskrétní a bez přímých sexuálních služeb.

Čtěte také: Renata (50): Chtěla jsem otrávit manžela, který mě léta týrá. Viděla mě dcera a zastavila mě.

Půjdu do toho

Nabídka mě zaujala, no spíše ty peníze mně hodně zaujaly. Přemýšlela jsem nad tím asi dva dny a vyhledala si, kolik bych si vydělala zcela běžným úklidem. Sumy se nadaly absolutně srovnávat a tak bylo rozhodnuto, jdu do toho. První den jsem byla hodně nervózní, ale snažila jsem se to na sobě nedat znát, nechtěla jsem, aby si toho můj nový šéf všiml a vyměnil mě za menší stydlivku. Kupodivu byl ze mě nadšený a moc mě pochválil, práci jsem dostala a byla jsem moc šťastná.

Výčitky svědomí

Tuhle práci už dělám druhým rokem a slušně mi to vydělává. Muži však mohu přiznat jen něco, aby nepojal podezření. O tom, jak probíhá má práce, se nesmí nikdy dozvědět. Mě osobně to už za tu dobu přestalo vadit, před svým šéfem se nestydím a svlékám se už automaticky, jako bych se například převlékala do pracovního oděvu. On se na mě někdy jen dívá, jindy si u mého úklidu udělá sám dobře, ale nikdy na mě nesáhl, ani po mě nevyžadoval sex.

Nepřehlédněte: Saša (34): Dcera ke mně po rozvodu vůbec nechce, i když je v mé péči. Vyčítá mi, že za všechno můžu.

To je pro mě podstatné, i přesto vím, že tuhle práci nebudu moci dělat pořád. Občas mám výčitky svědomí, ale vidina peněz mě z nich rychle dostane. A upřímně – ani si nedovedu představit, že s tímhle seknu.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu