Manžel Lucii Křížkové chybí každý den

Je to několik měsíců, co se život oblíbené moderátorky pořadu Sama doma a bývalé Miss České republiky roku 2003 obrátil život vzhůru nohama. V květnu letošního roku byl její manžel David odsouzen ke třem a půl roku vězení za tunelování Metropolitního spořitelního družstva. V polovině července poté nastoupil k výkonu trestu. Od té doby je tak Lucie s jejich dvěma dětmi Davidem a Lolou sama. Na manžela a tatínka ale neustále myslí.

Život připomínal pohádku

Lucie svého manžela v nelehké době mnohokrát veřejně podpořila a ví, že on sám osobně se ničeho špatného nedopustil. Kvůli své naivitě a důvěřivosti pouze doplatil na to, že byl loutkou v rukou jiných. Lucie si o třináct let staršího jachtaře Davida vzala po několikaleté známosti v srpnu roku 2009 na zámku Zbiroh. Z Lucie Váchové se tak stala Lucie Křížková. O tři roky později se manželům narodil syn David a o další čtyři roky později dcera Lola. Zdálo se, že rodina žije spokojeným a šťastným životem, který nemůže nic narušit. Až do letošního roku to byla pravda.

Zásnuby v exotické Brazílii

Dokladem toho, že na manžela a tatínka s dětmi stále myslí, jsou i její příspěvky na instagramovém profilu, kde pravidelně svým fanouškům děkuje za podporu. Na začátku listopadu například Lucie zveřejnila jednu archivní fotografii, která je s Davidem zachycuje krátce po zasnoubení. Snímek, na kterém je Lucie se zásnubním prstýnkem na ruce, pochází z dovolené v Brazílii. Právě tam totiž při romantické večeři David Lucii 1. 11. 2007 požádal o ruku. Fotku moderátorka komentovala jen stručnou větou, ze které je cítit, jak moc jí manžel chybí. „ V životě jsou momenty, které si člověk živě vybaví i po tolika letech…. A vzpomíná na ně rád.“ Kromě fanoušků a samozřejmě rodiny Lucii v nelehké době podporuje i její kamarádka a kolegyně Barbora Černošková, která se svými dětmi a s Lucií strávila na Lipně podzimní prázdniny.

Zdroj: Instagram/lucie_krizkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu