Maminky, cítíte se po návratu z dovolené podobně jako herečka Marie Doležalová?

Herečka a autorka populárního blogu Kafe a cigárko Marie Doležalová, která se poprvé do srdcí diváků zapsala již více než deseti lety jako Saša v komediálním sitcomu Comeback, je poslední tři roky především maminkou na plný úvazek. Herečce v tomto směru změnila život účast v soutěži Stardance…když hvězdy tančí. Se svým tanečním partnerem Markem Zelinkou tuto soutěž v roce 2015 nejen vyhráli, ale z tanečních partnerů se stali i partnery životními. Herečka se nyní na svém Instagramu svěřila, jak vypadal návrat jejich čtyřčlenné rodiny z dovolené.

Děti budou i v novém blogu

S Markem Zelinkou mají společně dva roztomilé potomky, tříletou dceru Alfrédu a rok a půl starého syna Rudolfa. Vzhledem k jejich věku není divu, že se herečka ve svém volném čase nenudí. Nejlepším důkazem jsou různé humorné příběhy, o které se Marie prostřednictvím instagramových příspěvků ráda dělí se svými příznivci. Ostatně má jich tolik, že mateřství a radosti i starosti s ním spojené budou i jedním z hlavních témat volného pokračování jejího blogu, na kterém herečka už nějakou dobu pracuje.

Radosti i strasti rodinné dovolené

Svůj nedávný příspěvek, který zveřejnila po návratu z rodinné dovolené, herečka vtipně adresovala své mamince. Mnoho jejích fanynek, které jsou samy též maminkami, se s ním ale zcela ztotožnilo. Herečka se jako by ptala své maminky, zda se kdysi po návratu z jejich dovolené cítila stejně. Unavená, poněkud zmačkaná, s kufrem špinavého prádla a šťastná z toho, že se dovolená povedla, i z toho, že už jsou doma a život se zase vrátí do starých kolejí. K příspěvku Marie připojila i tematicky laděnou fotografii.

Příspěvek se setkal s velkým ohlasem, mnoho maminek herečce děkovalo za upřímnost, že konečně někdo napsal, jak to ve skutečnosti je. Jiné přidávaly své vlastní zážitky a zkušenosti. Například manžel jedné z fanynek prý každý rok po návratu z dovolené upřímně říká, že by potřeboval další týden dovolené, aby se dal dohromady.

Zdroj: Instagram/dolezalova.marie

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu