Malý syn Jasminy Alagič a Rytmuse balkánskou krev nezapře!

O slovenské moderátorce Jasmině Alagič Vrbovské se nejčastěji mluví ve spojitosti s jejím manželem rapperem Rytmusem. Ne všichni ale vědí, že Jasmina má velmi zajímavý rodinný původ. Narodila se sice v Německu, ale její otec pochází z Bosny a Hercegoviny, maminka má pro změnu maďarské kořeny. Kromě různých národností byla Jasmina od dětství vystavena i působení rozdílné víry, otec je totiž muslim, zatímco maminka křesťanka. Podle videí, která moderátorka zveřejnila na svém Instagramu, se zdá, že bosensko-maďarskou krev podědil i její malý syn Sanel.

Že by v něm dřímal skrytý hudební či taneční talent?

Moderátorka, která je v Čechách známá především díky uvádění Česko Slovenské SuperStar, sdílela se svými příznivci na svém instagramovém profilu tři krátká videa. Ta zachycují jejího rok a půl starého syna Sanela, jak společně se svým dědou, otcem Jasminy, nadšeně tancuje na hudbu. Nejedná se ale o ledajakou hudbu, v televizi totiž zrovna běží pořad s typickou bosenskou hudbou. Malý Sanel se do tance zabral natolik, že mu vůbec nevadí, že při tanci zřejmě někde ztratil jednu ze svých ponožek. Zatímco na prvním videu Sanel velmi rytmicky tancuje sám, v dalších videích se k němu přidal i jeho děda, mezi jehož koníčky patří údajně především box a běh. Moderátorka příspěvek komentovala slovy, že je vidět, že Bosna teče jejich žilami.

Spekulace o druhém těhotenství

Jasmina patří k těm celebritám, které sice snímky a videa svých potomků na svých sociálních sítích zveřejňují, ale vždy tak, aby nebylo malému Sanelovi vidět do tváře. Zatímco si šťastná rodina si užívá společné chvilky radosti v luxusním domě Jasminy a Rytmuse, který se nachází v obci Malinovo nedaleko Bratislavy, slovenská média před několika málo dny přišla s informací, že je moderátorka s největší pravděpodobností podruhé těhotná. Jasmina s Rytmusem ale tuto informaci ihned razantně popřeli.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu