Malá dcera Leoše Mareše slavila „čtvrtnarozeniny“. Podle výrazu ale z dárku příliš nadšená nebyla…

Čas letí jako voda. A s malými dětmi to často platí dvojnásob. Už to je čtvrt roku, co moderátor Leoš Mareš a jeho manželka Monika přivítali na světě svou prvorozenou dceru Alex. Od té doby oba jen září radostí a pyšný tatínek se čas od času malým uzlíčkem radosti pochlubí také svým fanouškům na sociálních sítích.

Všechno nejlepší

Před několika málo dny se tak na jeho instagramovém profilu objevil příspěvek s následujícím komentářem: „Alex má první kšiltovku. Všechno nejlepší ke čtvrtnarozeninám.“ Jako důkaz přiložil samozřejmě také snímek dcery s růžovou kšiltovkou na hlavičce. Vzhledem k tomu, že oba rodiče jsou často pokládáni za módní ikony, dcerka nemůže zůstat pozadu. Čepička jí tak dokonale ladila s růžovým oblečkem se zlatým nápisem Alex na hrudi.

Jablko nepadá daleko od stromu

Zatímco na většině fotografií se Alex krásně usmívá, na tomto snímku její výraz příliš spokojeně nevypadá. Ale na druhou stranu je vidět, že svému tatínkovi jako kdyby z oka vypadla. Toho si samozřejmě všimli i mnozí Leošovi fanoušci, kteří na to ve svých komentářích hned upozorňovali, například slovy: „Leoši, vy ji máte sám se sebou, že?“ Další vtipně komentovali tříměsíční „narozeniny“ Alex slovy: „Konec zkušební doby, tak snad prošla.“

Pečující tatínek, kterého manželce všichni závidí

Moderátor se dcerce snaží co nejvíce věnovat a roli tatínka zvládá na jedničku. Před několika málo dny sklidil od svých fanoušků slova chvály za snímek, na kterém ho manželka Monika zachytila, jak dcerku přebaluje, zatímco ona si užívá manikúru a pedikúru. Většina komentářů se nesla v duchu: „Tak takový přístup chlapa k rodičovství se teda jen tak nevidí. Škoda, že takových je jako šafránu.“ Pro Leoše je malá Alex již třetím potomkem, z předchozího manželství má dva syny, šestnáctiletého Jakuba a dvanáctiletého Matěje. Pro jeho manželku Moniku je Alex potomkem prvním.

Zdroj: Instagram/leosmares

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu