Malá dcera Jitky Boho má vyhraněný nejen módní styl, ale i ten hudební

Slavných maminek je v českém showbusinessu poměrně velké množství a většina z nich se samozřejmě občas pochlubí snímkem svých ratolestí. Modelka a zpěvačka Jitka Boho jednou z nich, přesto se její příspěvky od ostatních v řadě věcí trochu liší. Důvodem je právě její dcerka Rosálka.

Originálním oblékáním už je pověstná

Rosi, jak Jitka své dcerce často láskyplně říká, sice na konci listopadu oslaví teprve své šesté narozeniny, ale na holčičku, která nechodí ještě ani do školy, má na mnoho věcí velmi vyhraněný názor. Jednou z těchto věcí je móda. Cit pro ni zcela jistě do určité míry podědila po své slavné mamince. Nicméně, kdo by si myslel, že chce Rosálka jako většina holčiček jejího věku vypadat jako princezna, mýlil by se. Díky maminčiným příspěvkům na Instagramu už se pro svůj velmi osobitý a svébytný styl oblékání stala skoro módní ikonou. Žádné šatičky, sukýnky či růžovou barvu nečekejte. Rosálka s oblibou nosí oblečení, ve kterém vypadá jako rockerka a rebelka v jednom. To vyniká o to více poté, co ji v létě Jitka po dlouhém naléhání ostříhala dlouhé vlásky nakrátko.

Dobude po světě módy i svět hudby?

Nyní Jitka na svém Instagramu prozradila další Rosálčinu zálibu, kterou zdědila tentokrát nejen po mamince, ale i po tatínkovi. Rosi totiž hraje na bicí, ostatně bubeníkem je i její otec Lukáš Boho. Rosálčin oblíbený hudební žánr je ale na pětiletou holčičku opět poněkud nezvyklý. Je totiž velkou fanynkou anglického zpěváka Ozzyho Osbourna, který je kromě své sólové kariéry známý i svým působením v heavymetalové skupině Black Sabbath. Kromě toho, že pilně cvičí na bicí, což Jitka s humorem komentovala slovy, že kdyby Ozzy sháněl bubeníka, dcerka se hlásí, tak mu nakreslila i několik obrázků, které chce, aby maminka zpěvákovi poslala. I tímto příspěvkem si Jitka získala přízeň svých fanoušků, kteří ji dlouhodobě chválí za to, jak svou dceru v její jedinečnosti skvěle podporuje.

Zdroj: Instagram/jitkaboho

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu