Lucie Vondráčková se toho nebojí. Pro své fotografie volí klidně nevšední prostředí

Zpěvačka, herečka, dabérka, a jak už o něco méně lidí ví, také vystudovaná doktorka filozofie (v oboru kulturologie na pražské Univerzitě Karlově) Lucie Vondráčková, se na svém instagramovém profilu nedávno svěřila, že miluje historickou architekturu a ráda ji volí nejen jako samotné téma řady svých fotografií, ale především coby pozadí.

Naposled jsme tedy mohli Lucii zahlédnout třeba na snímku, v pozadí zobrazujícím jedny z masivních portálových dveří, nalézajících se v samotném jádru historické Prahy. Že „ústřednímu motivu“ snímku – samotné zpěvačce, nebylo architektonické pozadí lhostejné, potvrzuje i její příjemný komentář: „Ty dveře za mnou“. Po Praze jsou jich tisíce a vždycky se u nějakých zaseknu… Symfonie.“ Uvedla Vondráčková, schovaná za slunečnými brýlemi, s příjemným a hlavně spokojeným úsměvem na tváři. Za, takřka vždy rozumný přístup k fotografování, sklidila od svých sledovatelů a fanoušků i tentokrát vesměs jen kladné ohlasy. Ti nejčastěji vyzdvihují, že ač je Vondráčková známá a úspěšná zpěvačka (herečka), která navíc žila řadu let v zahraničí (pozn.: V Kanadě), na výstřednosti si přitom nijak nepotrpí. A raději, než snímek „v bikinách“ u moře, sdílí „obyčejnou“, zato srdečnou fotografii z procházky Prahou, pořízenou ve sportovním outfitu.

Fakt, že jakékoliv výstřednosti jsou Vondráčkové cizí, je ostatně znám dlouhodobě. Kromě doktorátu z kulturologie je také absolventkou hudebně-dramatického oboru na Pražské konzervatoři a o umění se zajímá ve všemožných podobách (výtvarných i dramatických). Zajímavé proto bude sledovat i to, do jakých oborů jednoho dne zamíří její milovaní synové Matyáš a Adam, které má spolu s hokejistou Tomášem Plekancem, a kteří prý různá umělecká nadání projevují již dnes.

Zdroj: https://www.instagram.com/lucievondrackovaofficial/?hl=cs

Autor: Michaela Sykorová
zavřít reklamu