Lucie Křížková prožívá nejtěžší chvíle života. Její manžel nastoupil do vězení

Jsou to dva měsíce, co se moderátorce a bývalé královně krásy Lucii Křížkové obrátil život vzhůru nohama. Stalo se tak poté, co byl její manžel shledán vinným v kauze tunelování Metropolitního spořicího družstva. Za svou účast v případu byl nakonec odsouzen ke třem a půl letům odnětí svobody. Od té doby se nejen Lucie, ale i jejich dvě děti osmiletý David a čtyřletá Lola obávali, až tento den přijde. V pondělí se tak stalo.

Naděje umírá poslední

Rodina si v posledních týdnech snažila co nejvíce užít poslední společné chvíle, vyrazili dokonce i na krátkou dovolenou do Chorvatska. Nyní už ale Lucie zůstala s dětmi sama. Na svém instagramovém profilu zároveň zveřejnila osamělou fotku z břehu pravděpodobně Lipenské přehrady, kde bydlí, s krátkým komentářem, který ale velmi přesně vystihuje její současné pocity – Začínáme s kapitolou #zatimcostunebyl a doufáme, že nebude v našem životě moc dlouhá. Trest si manžel odpykává ve věznici na Borech. Lucie ale stále doufá, že by odnětí svobody mohlo být rozhodnutím Nejvyššího soudu změněno na podmíněný trest.

Podpora rodiny, přátel i známých osobností

Lucie jako věrná a milující manželka svého muže vždy podporovala a stála při něm i v nelehkém období, které po rozsudku následovalo. Davida Křížka, který je několikanásobným šampionem v jachtingu, zná více než patnáct let, Jak uvedla, jediné, čeho se dopustil, bylo to, že se nechat zlákat pro něj neznámým světem podnikání a důvěřoval špatným lidem. Je jisté, že budoucí dny, týdny a měsíce nebudou pro Lucii a děti jednoduché. Naštěstí ale kolem sebe mají milující rodinu a také velké množství přátel a kamarádů, kteří při nich budou stát. Podporu celé rodině vyjádřilo po zveřejnění příspěvku i mnoho Lucčiných fanoušků a známých osobností, například moderátorky Iveta Vítová a Zorka Hejdová či herečka Veronika Arichteva.

Zdroj: Instagram/lucie_krizkova

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu