Lucie Kovandová se vdala. Je z ní paní Holíková!

Rok 2021 bude mít v srdci modelky a České Miss World roku 2013 vždy velmi speciální místo. V polovině ledna se stala maminkou syna Tomáška a poslední červencový den řekla ano svému dlouholetému příteli hokejistovi Petru Holíkovi.

Svatba téměř přesně rok po zásnubách

Novomanželé se zasnoubili vloni v červenci a krátce na to oznámili i šťastnou zprávu, že za několik měsíců budou tři. Téměř tak stihli naplnit známé rčení o tom, že svatba by měla být do roka a do dne od zásnub. Svatba proběhla pod širým nebem v hudebně-zábavném areálu Matesland, který se nachází v Pernštejnském Jestřábí. Areál se zaměřuje na pořádání nejrůznějších soukromých akcí, jako jsou oslavy, firemní večírky či právě svatby.

Sbohem, staré příjmení

Modelka na svém instagramovém profilu novinku oznámila prostřednictvím společné svatební fotografie a krátkého poděkování. Lucie po svatbě přijala jméno svého manžela, hokejisty Komety Brno. Stala se z ní Lucie Holíková. Celá rodina společně žije právě v Brně. Lucie na svatbu zvolila jednoduché, na míru šité, svatební šaty bez rukávů, které ozvláštňoval vysoký rozparek. Bílou barvu měla i její svatební kytice. V rozpuštěných vlasech měla nevěsta připnutý závoj. I ženich byl na jejich velký den oblečen ve světlých barvách.

Štěstí na rozdávání

Lucie nepatřila mezi celebrity, které by svatbu tajily, naopak se svými příznivci na sociálních sítích dělila o své radosti i starosti související s přípravou svatby. Na konci června zveřejnila i několik příspěvků zachycující její rozlučku se svobodou. Jak Lucie v komentáři slíbila, brzy se se svými fanoušky podělí i o další fotografie z jejich nezapomenutelného dne. U příspěvku se samozřejmě rychle začaly množit gratulace od fanoušků i Luciiných kolegyň. Zda a kam novomanželé vyrazí na svatební cestu, nevěsta zatím neprozradila.

Zdroj: Instagram/Lucie_holikova, matesland.cz

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu