Lucie (25): Při milování se přítel neskutečně vyděsil. Já se ale nemohla přestat smát

S přítelem jsme se chtěli po delší odmlce milovat, ale já zapomněla na jednu velmi podstatnou věc, kterou jsem udělala den před tím. Ta nám zkazila milování a dodneška se mě přítel před sexem ptá, zda je všechno v pořádku a znovu se to nestane. Tenhle trapas už totiž nechce nikdy zažít – a já vlastně taky ne.

Byla jsem dlouho nemocná a musela jsem si odepřít sex

Týden v kuse jsem se plácala v horečkách, bolelo mě v krku a celkově jsem se necítila dobře.  Brala jsem všemožné léky a poslední, na co jsem měla chuť, bylo milování s přítelem. Naštěstí je velmi tolerantní a chápal, že si na to bude muset chvíli počkat. Po pár dnech, kdy jsem se začínala cítit alespoň trochu dobře, jsem na sobě začala pozorovat, že díky mé oslabené imunitě se asi začíná ozývat moje odvěká kamarádka mykóza.

S tímto vaginálním onemocněním bojuji často

Nebylo to nic neobvyklého. Bohužel patřím mezi ženy, které tím občas trpí, ale jsem na to připravená. V lékárničce mám vždy po ruce účinnou mast – a když si ji aplikuju včas, mé problémy jsou velmi rychle pryč. I nyní jsem ji použila. Namazala jsem se a použila slipovou vložku, abych zbytek krému neměla na kalhotkách a šla v klidu spát. Ráno jsem se probudila a cítila jsem, že se celkově cítím o poznání lépe. Na mykózu jsem naprosto zapomněla.

Přítel zůstal naprosto opařený

Protože i mě chyběl sex, přitulila jsem se k mému partnerovi a rovnou mu navrhla, abychom šli na věc. Ten se vůbec nebránil. Právě v tom nejlepším se můj přítel zarazil a naprosto ztuhl. Zprvu jsem nechápala proč a chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala. On ze sebe jen vykoktal, že tohle asi není z něho a ukázal na svůj rozkrok, který byl celý bílý. Hned mi došlo, co se stalo, ale dostala jsem obrovský záchvat smíchu.

Smíchem jsem maskovala nastupující nervozitu z nepříjemné situace

Krém na mykózu, kterým jsem se večer namazala, se nejspíš nerozpustil. Přítel začal mluvit o tom, že ženské výtoky jsou sice běžné, ale tohle už je hodně divné. Já se pořád smála, a nemohla jsem odtrhnou pohled od jeho bílého rozkroku, ale skrývala jsem pod smíchem jen svou nervozitu z nastalého trapasu. Nevěděla jsem, jak mu vysvětlit, že toto byl pouze obyčejný krém a já nemám žádný vážnější problém. Ten den už jsme se raději dál nemilovali.

Přítel si ze mě občas stále před sexem dělá legraci, zda nebude opět vypadat jako nepodařený sněhulák a já ho musím vždy ujistit, že už se to určitě nebude opakovat. A tím jsem si jistá, pro příště si dám obrovský pozor.

Tento článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Přestože redakce zná pravé jméno čtenářky, z důvodu ochrany soukromí byla všechna v článku uvedená jména pozměněna. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT