Lockdown na západě Čech zasáhl i Mahulenu Bočanovou

Je to jen pár hodin, co vláda vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci zakázala obyvatelům okresů Cheb, Sokolov a Trutnov cestovat a ostatním lidem do těchto míst jezdit. Koronavirem nejpostiženější okresy se tak ze dne na den ocitly v absolutním lockdownu. Toto rozhodnutí samozřejmě ovlivnilo život mnoha tisícům osob. Svou spoluúčast a podporu těmto lidem svým příspěvkem na Instagramu vyjádřila i Mahulena Bočanová.

Nedobrovolné odloučení od rodiny

Herečka sice společně se svou dcerou Márinkou žije v Buštěhradu nedaleko Prahy, a tak by se mohlo zdát, že omezení pohybu se jí netýká, ale opak je pravdou. Část Mahuleniny rodiny totiž bydlí ve Františkových Lázních, které se v postižené oblasti nacházejí. Mahulena na svém instagramovém profilu tak zveřejnila fotku se svými dvěma sestřenicemi, Vendulou a Irenou. S oběma má velmi blízký vztah a jezdí je pravidelně navštěvovat. Obě sestřenice ale bydlí právě ve Františkových Lázních, a tak se bohužel „Bočan gang“, jak jejich trio Mahulena v příspěvku vtipně nazvala, nějaký čas neuvidí. Pak ještě dodala, že už teď se jí stýská a aby se nebály, že náhodou není zrovna na cestě k nim.

Komplikace i pro Mahulenino novoroční předsevzetí

Nemožnost navštívit svou rodinu tak trochu narušila i jedno z Mahuleniných novoročních předsevzetí. Kromě humornějších předsevzetí, která herečka začátkem roku na svém instagramovém profilu zveřejnila, jako například že si bude zapínat zvonění na mobilu, jezdit na dálnici maximálně sto třicetikilometrovou rychlostí či méně uklízet, chtěla totiž také více společensky žít a cestovat. Tedy vyjet čas od času za hranice Buštěhradu a vidět se se svými blízkými a přáteli. Do Františkových Lázní to ale bohužel teď nějakou dobu nepůjde. Svůj čas tak bude Mahulena i nadále trávit zejména s Márinkou, která ji vzhledem ke svým zdravotním problémům stále potřebuje.

Zdroj: Instagram/mahulena_bocanova_official

Autor: Martina Šťastná
ZAVŘÍT