Letní outfity, které letos letí. Nadčasová klasika i supermoderní look

Už jste si svůj šatník pořádně vyletnily? Přidáváme pár tipů, se kterými rozhodně zazáříte! Máte dnes chuť vyrazit ven v nadčasovém hippie stylu nebo si střihnete klasiku, která nikdy nezklame?

A co byste řekla na super moderní look, kdy si oblečete letošní žhavou novinku?

Barva roku platí i v létě

Možná jste na začátku roku zaznamenaly, že barvou pro letošní léto byla vyhlášená klasická modrá. V našem šatníku by se tedy mělo vyskytovat alespoň pár kousků, které tento trend potvrzují. Jak jste na tom vy? Klasickou modrou nejlépe vynesete, pokud si na sebe dáte halenku volného střihu, která se k létu skvěle hodí!

Čeká vás návštěva svatby, večírek nebo romantická večeře? Co říkáte tomu, že byste zazářila v šatech této barvy? Skvělý letní tip a super módní trefa! Navíc je tato barva skvělou volbou pro parné léto. S námořnickými doplňky ji můžete povýšit na party speciál!

Hippie time

Pohoda, relax a žádný stres. Přejete si i vy tuto letní náladu vnést do svého oblečení? V tom případě si do svého šatníku pořiďte pořádně pohodový outfit v hippie stylu. Letos frčí maxi print, ten nám evokuje styl padesátých let. Ale stále najdete i kytičkované motivy a volné střihy, které radost z léta a líné odpoledne přímo evokují. Nechte se hýčkat a oblečte své tělo do volných maxi šatů v hippie stylu, do vlasů si dejte květinu, a vyznávejte lásku a mír. V létě je vše dovoleno!

Stylová trefa

Rády byste vynesly něco, co je typické pro léto 2020? Na módních přehlídkách určených pro horké měsíce se to jen hemžilo skvělými nápady. Jeden z top trendů, který letos musíte mít, jsou bermudy. Ty sluší naprosto každé postavě, a pokud chcete být skutečně in, dodržte kromě délky pod kolena i volbu materiálu. Bavlna je v pořádku, ale hitem je len. Je vidět, že ani oděvním řetězcům není jedno, jaké tkaniny na trh posílají. Těšit se tedy můžeme na příliv dalších eko výrobků a materiálů. V khaki bermudech, které doplníte topem, budete letos královnou!

Čtěte také: Oblečení pomáhá rozvíjet osobnost. Jaké kousky musíte pořídit své pubertální dceři, aby byla prostě IN?

Džíska omladí i zahřeje

Není letní den zrovna jako ze žurnálu? Oživte svůj outfit pohodlnou džískou vaší oblíbené barvy. Džínová bundička dokáže rozbít jednolitou barvu a vzor letních šatů, a krásně se hodí i k topu a kraťasům. Pro všechny volnočasové aktivity je tato volba jasnou trefou do černého! Už se těšíte, až se budete ve vlahý večer vracet z restaurace, párty nebo posezení s přáteli? Džíska bude vaší nejlepší společností.

Klobouk a brýle

Jindy patříte mezi konzervativní tipy, které nerady experimentují? Léto je ten pravý čas, abyste se nebála a oblékla se skutečně stylově. Buďte za dámu a pořiďte si letní klobouk. Hodí se perfektně k šatům i letním kalhotám. Asi není třeba zmiňovat, že dokonale padnoucí kvalitní sluneční brýle jsou pro naše oči v letním období velmi potřebné.

Nepřehlédněte: Jaká barva oblečení se hodí k vašemu tónu pleti?

Díky tomu, že si necháte v obchodě poradit a vyberete si typ, který přesně sedí pro váš tvar obličeje, získáte skutečný vzhled dámy. Budete kočka, ať již se budete pohybovat velkoměstskou džunglí, nebo na pohodové venkovské zábavě.

Sice jsme zmiňovali, že letošní barvou je klasická modrá, ale léto dostává ještě jednu výjimku. Letos je v módě monochromní oblečení – to znamená, že se můžete od hlavy k patě obléci do jedné jediné barvy a jejích odstínů. A jelikož léto přeje béžové, doporučujeme outfit sladit do této barvy nebo si pohrát s odstíny ivory.

Sluší každému typu ženy všech věkových kategorií. Přejeme vám, ať si letošní léto skutečně užijete a ať se nebojíte v módě experimentovat. Jste jedinečná, nenahraditelná, a máte váš osobitý styl. Vyjádřete jej!

Autor: Michaela Richterová
Tagy: , ,
ZAVŘÍT