Leoš Mareš vyrazil se syny a maminkou do Dubaje

Před několika týdny moderátor Leoš Mareš potěšil všechny své příznivce radostnou zprávou, že společně s manželkou Monikou očekávají narození prvního potomka. Nyní ale na jeho instagramovém profilu dominují zcela jiné fotky, společně se svými dvěma syny Jakubem a Matějem a maminkou totiž vyrazil do Dubaje. A jak je vidět z příspěvků o zajímavé zážitky není nouze.

„Michael Jackson na surfu“

O Leošovi je známo, že má rád nejrůznější adrenalinové sporty a výzvy. Kromě rychlých aut je jeho koníčkem i surfování, konkrétně wakesurfing. A tak Leoš neodolal a vyzkoušel si surfování přímo v místním zálivu s typickým panoramatem v pozadí. Ze zveřejněného videa je navíc patrné, že rozhodně není žádným začátečníkem. Na surfu zvládá hravě nejen udržet rovnováhu, ale dokonce i tanec. Konkrétně jednu z ikonických tanečních figur legendárního Michaela Jacksona. Zatímco někteří fanoušci žasli nad jeho schopnostmi, jiní se přiznali, že si zpočátku mysleli, že jde o recesi v podobě fotomontáže.

Expo i motokáry

Leoš si společně se syny a maminkou, která je v Dubaji poprvé v životě, nenechal ujít ani návštěvu světové výstavy EXPO 2020, která byla po ročním odkladu v Dubaji otevřena prvního října. Mimochodem je to poprvé v historii, kdy slavné EXPO hostí arabská země. Na Instagramu tak mohou Leošovi fanoušci zhlédnout několik fotek a videí, které pocházejí z českého pavilonu. Jedním z nejvýznamnějších exponátů pavilonu, který je zaměřen především na téma udržitelnosti, je speciální technologie, která umí ze suchého pouštního vzduchu získat mnoho litrů vody denně. Jde metodu, díky které se mohou pěstovat různé plodiny i ve velmi suchých oblastech světa, jako jsou právě Spojené arabské emiráty. Ale zajímavých expozicí je v pavilonu mnohem víc, například ta, která mapuje historii sklářství na českém území.  Leošovi synové si navíc z Dubaje přivezou i zážitky v podobě jízdy v motokáře na Dubai Kartdrome.

Zdroj: Instagram/leosmares, expo2020dubai.com

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu