Leoš Mareš tráví překvapivě mnoho času v posilovně

Leoše Mareše zanedlouho opět čeká role novopečeného tatínka, se svou druhou manželkou Monikou totiž v březnu očekávají narození prvního společného potomka. Nicméně zatím to vypadá, že více času než výběrem výbavičky tráví slavný moderátor v posilovně. Dokladem jsou i jeho časté příspěvky z „mučírny“, jak posilovně přezdívá, na instagramovém profilu.

„V posilovně je skoro častěji než doma“

K fotografii, která ho zachycuje při cvičení na jednom ze strojů, přidal Leoš i osobní zážitek. V posilovně za ním totiž přišel jeden muž se slovy: „Vidím vás tady, Leoši, skoro každý den, to už je vážné, asi připravujete něco velkého.“ Na což mu Leoš vtipně a zároveň šalamounky odpověděl, že aby to mohl vědět, musí tam být skoro každý den i on. Pak jen dodal, že v daném týdnu byl v posilovně pětkrát. To je opravdu často, zda ale chystá pro fanoušky nějaké překvapení, na které potřebuje nabrat svaly, zatím neprozradil. V současné době moderátora totiž zaměstnává především Česko Slovenská SuperStar. Soutěž už zná svých dvacet letošních semifinalistů, které Leoš společně s ostatními porotci Monikou Bagárovou, Patricií Pagáčovou, Pavlom Haberou a Mariánem Čekovským vybrali.

Motivací k návratu do posilovny byl lockdown

Humorem zareagovali na Leošův příspěvek i někteří jeho fanoušci. Například ve stylu, že „těhotenská kila mají i muži a galantní muž v tom svou ženu nenechá“, nebo otázkou, zda onen muž nebyl v posilovně něco jako vrátný. Oblíbený moderátor se přitom do posilovny po několika letech vrátil až letos na jaře. Donutil ho k tomu, ostatně jako mnohé z nás, koronavirový lockdown, v jehož důsledku řadě z nás poskočila ručička na váze o něco výše. V neposlední řadě se Leošovi jeho svaly velmi hodí i při jeho dalším koníčku, kterému se poslední dobou poměrně intenzivně věnuje – wakesurfingu. Cvičení se navzdory šestému měsíci těhotenství zatím prý nevzdala ani Leošova manželka.

Zdroj: Instagram/leosmares

Autor: Martina Šťastná
zavřít reklamu